اولین اطلاعات از سریال جدید مارول، Armor Wars، منتشر شد

تاریخ انتشار مشخص نیست

نویسنده ارشد سریال Armor Wars

به لطف گزارشی که وب سایت The Hollywood Reporter اخیرا کار کرده، نویسنده ارشد سریال Armor Wars معرفی شده است.

فازهای اول الی سوم فرنچایز Marvel Cinematic Universe تنها فیلم سینمایی را شامل شده اما فاز چهارم نه تنها از پرده نقره‌ای برای روایت داستان بهره می‌برد، بلکه از سریال‌های متعدد استفاده می‌کند. این تغییر در سیاست‌گذاری‌ها فرصت فوق‌العاده‌ای را برای مارول به وجود آورده تا شخصیت‌های جدید را معرفی کرده یا شخصیت‌های مکمل را مورد کندوکاو قرار دهد؛ شخصیت‌هایی که طی فازهای گذشته چندان مورد توجه قرار نگرفتند.

جیمز رودس با نقش‌آفرینی جان چیدل (Don Cheadle) نخستین بار در Iron Man 2 معرفی شد و سپس در پنج فیلم Marvel Cinematic Universe حضور یافت. اخیرا هم نقش کوتاهی را در سریال The Falcon and the Winter Soldier ایفا کرد. او طی فازهای گذشته یک شخصیت مکمل بوده اما به لطف Armor Wars شرایط تغییر خواهد کرد. این سریال در دسامبر سال گذشته میلادی معرفی شد و قرار است بر اساس کمیک بوک‌هایی به همین نام ساخته شود. البته تونی استارک در کمیک بوک‌های Armor Wars نقش مهمی دارد اما چنین گزاره‌ای در قبال سریال لایو اکشنش صدق نمی‌کند. به هر حال، این شخصیت در Avengers: Endgame جان خود را از دست داد.

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش اختصاصی از هویت نویسنده ارشد سریال Armor Wars پرده برداشته است. طبق آنچه در متن آمده، مارول با یاسر لستر (Yassir Lester) به توافق رسیده و وظیفه نویسندگی و نظارت بر عملکرد دیگران را روی دوش‌های او قرار داد. لستر در گذشته فقط یک بازیگر کمدی بود اما طی سال‌های گذشته در حوزه نویسندگی هم مشغول شده است. از شاخص‌ترین آثاری که در پرونده هنری او دیده می‌شوند می‌توان به سریال کمدی و تاریک Black Monday اشاره کرد که محصول Showtime بوده و نخستین بار در ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی روی آنتن رفت. بد نیست بدانید دان چیدل یکی از بازیگران اصلی آن سریال به شمار می‌رود.

دان چیدل در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود فاش کرده بود فیلمبرداری Armor Wars در سال ۲۰۲۱ میلادی صورت می‌گیرد اما طولانی شدن روند جستجو برای یافتن نویسنده ارشد باعث تغییر در برنامه‌ریزی‌ها شده است. به هر حال، آماده‌سازی فیلمنامه یک سریال که به دنیایی بزرگتر تعلق دارد قطعا زمانبر بوده و در حال حاضر هم فاصله چندانی با انتهای سال میلادی نداریم. در نتیجه، طبیعی است که فیلمبرداری عقب افتاده باشد.

طبق اندک اطلاعاتی که از سریال Armor Wars منتشر شده، در جریان آن زره مخصوص جیمز رودس به سرقت رفته و در دستان فرد نادرستی قرار می‌گیرد. کاربران گمان می‌کنند احتمالا فرد مزبور زره را مورد بررسی قرار داده و به نحوه ساختش پی می‌برد. بدین ترتیب، نمونه‌های بیشتری را تولید می‌کند؛ زیرا یکی از ویژگی‌های اصلی این کمیک بوک‌ها وجود چندین زره و کنترلشان توسط شخصیت‌های مختلف است.

گمانه‌زنی‌های پیرامون سریال جدید مارول و دیزنی پلاس به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. گروهی از طرفداران احتمال می‌دهند جاستین همر با نقش‌آفرینی سم راکول (Sam Rockwell) در این اثر بازمی‌گردد. او یکی از رقبای تونی استارک بود که توسط پلیس دستگیر شد و به زندان رفت.

در انتها، لازم به ذکر است سریال Armor Wars تاریخ انتشار ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا