#مهسا_امینی

احتمال بازگشت یکی از آنتاگونیست‌های Iron Man 2 در سریال Armor Wars وجود دارد

جاستین همر به این راحتی‌ها دست از اعمال شیطانی‌اش برنمی‌دارد

آنتاگونیست‌های Iron man 2

اگر گمانه‌زنی‌های کاربران صحت داشته باشد، جاستین همر یکی از آنتاگونیست‌های Iron man 2 در سریال Armor Wars باز خواهد گشت.

مارول و والت دیزنی در جریان Investor Days 2020 که چند روز پیش برگزار شد، از ساخت سریالی به نام Armor Wars رونمایی کردند. سازندگان جزئیات خاصی را ارائه نداده و تنها اعلام کردند در جریان اثر زره مخصوص جیمز رودز در دستان فرد نادرستی قرار می‌گیرد. با در نظر گرفتن نام سریال و همچنین اندک اطلاعاتی که از داستان منتشر شده، بسیاری از کاربران فضای مجازی معتقد هستند مارول قصد دارد اقتباس تلویزیونی کمیک بوک‌هایی به همین نام را بسازد. این کمیک بوک‌ها بوک‌ها هفت قسمت داشته و قصه‌ای با محوریت تونی استارک را روایت می‌کند. او در جریان تازه‌ترین ماجراجویی خود مقابل دشمنانی قرار می‌گیرد که از تکنولوژی‌هایش استفاده می‌کنند.

نبردهای اصلی کمیک بوک‌های Armor Wars میان تونی استارک و شخصیت‌های منفی‌ای از جمله کریمزون داینامو و فایرپاور صورت می‌گیرد. با این حال، در بخشی از داستان مشخص می‌شود جاستین همر پشت پرده‌ی چالش‌هایی است که آیرون من با آن‌ها روبرو می‌شود. این شخصیت منفی با استفاده از تکنولوژی‌های دزدیده شده‌ از استارک، ابزارهای جنگی تازه‌ای ساخته و در اختیار مزدورانش قرار می‌دهد. هدف او از اقدامات اخیر، ضربه زدن به استارک بوده است؛ زیرا همر یک فعال در حوزه‌ی تکنولوژی بوده و می‌خواهد با کمک تکنولوژی‌های به‌روز و صد البته مزدوران، ضربه‌های جبران‌ناپذیری را به رقبای خود از جمله استارک وارد کند. این شخصیت به لطف Iron Man 2 وارد دنیای لایو اکشن شد و اینطور که به نظر می‌رسد، طرفداران می‌توانند خودشان را برای بازگشت او آماده کنند.

اگر گمانه‌زنی‌های طرفداران صحت داشته و سریال Armor Wars اقتباسی از کمیک بوک‌هایی به همین نام باشد، احتمال ملاقات دوباره جاستین همر بسیار بالا است. به هر حال، او نقش مهمی را در این خط داستانی ایفا می‌کند. در ضمن، همر به لطف اقدامات پپر پاتز در انتهای دومین فیلم اختصاصی آیرون من دستگیر شده و به زندان برده می‌شود. او قبل از اینکه از کادر خارج شود جمله‌ی مهمی را به زبان می‌آورد: فکر می‌کنی داری من رو به دردسر می‌اندازی؟ تو را به دردسر خواهم انداخت. تو را خیلی زود ملاقات می‌کنم. اگرچه همر وعده‌ی انتقام می‌دهد اما چنین چیزی تاکنون رخ نداده است. به بیان دیگر، خط داستانی او به سرانجامی نرسید. با در نظر گرفتن این موارد، بازگشت یکی از آنتاگونیست‌های Iron man 2 به مرکز توجه‌ها به هیچ وجه دور از انتظار نیست.

اگر به یاد داشته باشید، مارول در یک برهه‌ی زمانی فیلم‌های کوتاهی را با محوریت دنیای سینمایی‌اش می‌خواست. یکی از آن‌ها All Hail the King نام داشته و جاستین همر را برای آخرین بار در پشت میله‌های زندان نشان می‌دهد. از آن زمان تاکنون، هیچ خبری از مدیر همر اینداستریز نشده است. در نتیجه، سازندگان Armor Wars می‌توانند او را به یکباره به روند داستان اضافه کرده و سپس درباره‌ی نحوه‌ی فرارش از زندان یا آزاد شدنش توضیح دهند. در ضمن، نقش همر را سم راکول (Sam Rockwell) ایفا کرده است. از آثار شاخص او طی سال‌های اخیر می‌توان به Three Billboards Outside Ebbing, Missouri و Jojo Rabbit اشاره کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا