1%
  • 0/10

آیا تبدیل شدن سریال Armor Wars به فیلم سینمایی بازگشت تونی استارک را ممکن می‌سازد؟

حضور دوباره رابرت داونی جونیور در قامت مرد آهنی

آیا تبدیل شدن سریال Armor Wars به فیلم سینمایی بازگشت تونی استارک را ممکن می‌سازد؟ ۶ ۱۶ مهر ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
بازگشت تونی استارک Armor Wars

پیرو تبدیل شدن پروژه مرموز Armor Wars از سریال تلویزیونی به فیلم سینمایی، بسیاری نسبت به بازگشت تونی استارک رابرت داونی جونیور (.Robert Downey Jr) به دنیای سینمایی مارول امیدوار شوند.

پروژه جنگ‌های زرهی یا Armor Wars که برای اولین بار در رویداد مجازی Disney Investors Day 2020 معرفی شد با بازگرداندن دان چیدل (Don Cheadle) به نقش جیمز رودز ملقب به وارماشین، روایت‌گر داستانی جذاب از کمیک‌های مارول است، داستانی که در آن تکنولوژی فوق پیشرفته تونی استارک به دست افراد اشتباهی می‌افتد. درست زمانی که طرفداران نگران به‌تعویق افتادن و لغو پروژه بودند، به‌روزرسانی غافلگیرکننده‌ استودیو مارول همه چیز را عوض کرد. طبق صحبت‌های تیم توسعه، دلیل تغییر استراتژی آنها در به تصویر کشیدن Armor Wars این بود که چنین داستان مهمی باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. حال این موضوع بسیاری از طرفداران را به این سوال سوق داده که چه چیزی می‌تواند اینقدر بزرگ باشد که لازمه به تصویر کشیدنش، تغییر ماهیت پروژه از سریال تلویزیونی به فیلم سینمایی بوده است. خب یکی از محتمل‌ترین پاسخ‌ها به این سوال، بازگشت تونی استارک رابرت داونی جونیور به دنیای سینمایی مارول است.

تقریبا بلافاصله پس از انتشار این خبر، افراد زیادی مانند GraceRandolph در توییتر شروع به گمانه‌زنی کردند که تبدیل شدن سریال Armor Wars به فیلم سینمایی به‌منظور بازگرداندن رابرت داونی جونیور به نقش مرد آهنی صورت گرفته است، البته در قالب هوش مصنوعی.

این نظریه من است. پروژه ArmorWars# اکنون یک فیلم سینمایی با بودجه بالا است زیرا تونی استارک قراره به‌عنوان هوش مصنوعی بر‌گردد. به هر حال این اولین حضور رابرت داونی جونیور در دنیای سینمایی مارول پس از مرگش در فیلم Avengers: Endgame است، به‌همین دلیل سریال تلویزیونی دیزنی پلاس راه مناسبی برای تحقق این امر نیست.

کاربری با نام therealsupes معتقد است که بازگشت تونی استارک در قالب هوش مصنوعی امری اجتناب ناپذیر است، زیرا داستان Armor Wars درباره یکی از محبوب‌ترین خطوط داستانی کمیک‌های مارول است، زمانیکه فناوری تونی استارک در دسترس افراد اشتباهی قرار می‌گیرد.

با توجه به اینکه جنگ‌های زرهی روایت‌گر داستانی است که در آن فناوری تونی استارک در دسترس افراد اشتباهی قرار می‌گیرد، فکر می‌کنم این امکان وجود دارد که بتوانیم درست مثل کمیک‌ها، شاهد بازگشت تونی استارک در قالب هوش مصنوعی باشیم.

کاربری دیگر با نام DonQuixoteFace، مطمئن است که تغییر استراتژی استودیو مارول بخاطر حضور دوباره رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی صورت گرفته است.

حرف‌های من را به‌ یاد داشته باشید، رابرت داونی جونیور باری دیگر نقش تونی استارک را ایفا خواهد کرد، حتی اگر در قالب هوش مصنوعی باشد.

کاربری با نام WatsonStPics هم پس از شنیدن این خبر حدس می‌زند که رابرت داونی جونیور قرار است به دنیای سینمایی مارول بازگردد.

من حدس می‌زنم که رابرت داونی جونیور دوباره با نقش مرد آهنی به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت.

در آخر کاربری با نام NerdPerson5 با دفاع از این نظریه، اظهار داشت که سه سال از Avengers: Endgame گذشته و اکنون زمان مناسبی برای بازگرداندن رابرت داونی جونیور به نقش تونی استارک است.

می‌دانید سه سال از وقایع فیلم Avengers: Endgame می‌گذرد، بنابراین فکر می‌کنم الان زمان مناسبی برای بازگرداندن رابرت داونی جنیور به نقش تونی استارک است. البته یک حضور افتخاری یا حتی چندین فلش بک کوتاه هم کفایت می‌کند، زیرا اصلا دوست ندارم او را از مرگ باشکوهش در پایان بازی بازگردانند.

صرف نظر از گزینه‌ها و سناریوهای احتمالی، راه‌های مختلفی وجود دارد که استودیو مارول بتواند رابرت داونی جونیور را برای دور دیگری از ماجراجویی‌های مرد آهنی وارد بازی کند، به‌ویژه اکنون که کانسپت مولتی ورس یا جهان‌های موازی موضوعی کلیدی در دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. با این حال، احتمالا جذاب‌ترین راه برای معرفی مجدد تونی استارک این است که او را به هوش مصنوعی تبدیل کنند. در برخی از خطوط داستانی مرد آهنی، تونی با ارتقای J.A.R.V.I.S. و F.R.I.D.A.Y. به یک هوش مصنوعی فوق پیشرفته‌ دست پیدا کرد تا بتواند با آپلود کردن حافظه‌اش به فضای ابری همچنان بعد از مرگش به زندگی ادامه بدهد. درحالی که این اتفاق هنوز در دنیای لایواکشن مارول اتفاق نیوفتاده، اما برخی از طرفداران معتقدند استودیو مارول قبلا به این موضوع اشاره کرده است. در اصل این احتمال وجود دارد که هولوگرام تونی در پایان فیلم Avengers: Endgame چیزی بیش از یک پیام از پیش ضبط شده است.

پایان بازی همچنین با نشان دادن اینکه دوستان تونی چقدر به خانواده‌ای که او پشت سر گذاشته بود متعهد هستند، همه چیز را به پایان رساند و باعث شد پپر پاتس و مورگان به شخصیت‌های کلیدی فیلم Armor Wars تبدیل شوند. تصور فیلمی که بتواند اساسا همه شخصیت‌های فرعی فیلم‌های مرد آهنی را شامل شود و مکانیکی که همه آنها را گرد هم آورده را نشان ندهد، کمی دشوار است. شاید تونی هوش مصنوعی فوق پیشرفته خود را برای رودی پنهان کرده باشد. با اینکه تمامی این احتمالات هنوز توسط هیچ منبع خبری تایید نشده، اما بدون شک پیدا شدن یک فایل به نام “تونی استنک” توسط رودی می‌تواند یکی از بهترین لحظاتی باشد که طرفداران در سینماها تجربه می‌کنند.

فیلم سینمایی Armor Wars در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و گزارش‌ها حاکی از آن است که استودیو مارول به‌دنبال شروع تولید در سال ۲۰۲۳ است. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا تونی استارک باز هم در دنیای سینمایی مارول حاضر خواهد شد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments