آیا آیرون من برتر با نقش آفرینی تام کروز را شاهد خواهیم بود؟

شانس همچنان در خانه کروز را می‌زند!

آیا آیرون من برتر با نقش آفرینی تام کروز را شاهد خواهیم بود؟ سورنا رضایی ۱۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان
آیرون من برتر

یکی از افشاگرهای قابل اعتماد در حوزه فیلم و سریال ابرقهرمانی، جزئیاتی را از آیرون من برتر (Superior Iron Man) با نقش آفرینی تام کروز (Tom Cruise) به اشتراک گذاشته است.

اگرچه مدت نسبتاً زیادی به اکران مانده، Deadpool 3 در لیست انتظار بسیاری از سینمادوستان قرار دارد. دلیل این اتفاق را می‌توان در نقش‌های اصلی داستان (ددپول و ولورین) و صد البته شایعه‌ها جستوجو کرد. طبق شایعه‌ها، محصول جدید مارول روی مولتی ورس تمرکز داشته و مخاطب حین تماشای آن با واریانت‌های مختلفی ملاقات می‌کند. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، چنین شرایطی برای Doctor Strange in the Multiverse of Madness هم وجود داشت.

قبل از اینکه Doctor Strange 2 روی پرده نقره‌ای بیاید، شایعه‌های هیجان انگیز زیادی در فضای مجازی منتشر شدند. یکی از آن‌ها، معرفی آیرون من برتر با نقش آفرینی تام کروز بود. پس از اینکه دومین اقتباس سینمایی دکتر استرنج به سینماها آمد و مشخص شد شخصیت مزبور در آن حضور ندارد، شایعه دیگری به گوش رسید؛ شایعه‌ای که تاکید داشت کروز نقش مرد آهنی برتر را نپذیرفت یا بدلیل تدلاخل در برنامه ریزی‌ها نتوانست جلوی دوربین حاضر شود.

CanWeGetSomeToast یکی از افشاگرهای مشهور و قابل اعتماد در حوزه فیلم و سریال ابرقهرمانی به شمار می‌رود. او در تازه‌ترین پست خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به مخاطبان اطمینان خاطر داد مارول برای نقش آفرینی تام کروز بعنوان آیرون من برتر برنامه داشته و احتمالاً در آینده شاهد معرفی او در آثار Marvel Cinematic Universe خواهیم بود. در ادامه می‌توانید یکی از کانسپت آرت‌های مربوط به Doctor Strange 2 را مشاهده کنید که کروز را در نقش آیرون من برتر نشان می‌دهد:

آیرون من برتر جایگزینی برای آیرون من (Iron Man) رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) نبوده و باید او را نسخه شرور این شخصیت در نظر گرفت. آیرون من برتر نخستین بار در کمیک بوک AXIS معرفی شد. در این محصول، رفتار و شخصیت ابرقهرمانان بواسطه یک جادو کاملاً برعکس شد. اگرچه ابرقهرمانان به حالت اولیه بازگشتند، تونی بنا به دلایلی رفتار و شخصیت شرور خود را حفظ کرد. او در ادامه یک امپراتوری ساخت و مردم را عملاً به بردگی خودش درآورد. تونی همچنین ارتشی از پهپادها ساخت که نقش پلیس را برای او ایفا می‌کردند تا هیچ کس قدمی علیه او برندارد.

با توجه به روندی که مارول در پیش گرفته، دو فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars گزینه‌های مناسبی برای معرفی آیرون من برتر به شمار می‌روند.

4 14 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا