نویسنده‌ای جدید برای شروع دوباره فیلمبرداری سریال Secret Invasion به تیم توسعه پیوست

ریشوت و نویسنده‌ای جدید

نویسنده‌ای جدید برای شروع دوباره فیلمبرداری سریال Secret Invasion به تیم توسعه پیوست پارسا خلیلی ۰ ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ مارول
فیلمبرداری مجدد سریال Secret Invasion

پس از اتمام مراحل فیلمبرداری اولیه، استودیو مارول کم کم خود را برای آغاز فیلمبرداری مجدد سریال Secret Invasion آماده می‌کند تا بتواند تغییرات لازم را در داستان اتحاد نیک فیوری و تالوس در مقابله با حمله اسکرول‌ها به زمین اعمال کند.

در کنار بازگشت ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson)، کوبی اسمولدرز (Cobie Smulders) و بن مندلسون (Ben Mendelsohn) برای ایفای مجدد نقش‌های خود، حضور ستاره‌های دیگری مثل اولیویا کولمن (Olivia Colman) و امیلیا کلارک (Emilia Clarke) در نقش‌هایی نامعلوم در این سریال توسط مارول تایید شده است. همچنین کریستوفر مک‌دونالد (Christopher McDonald)، بازیگری که بیشتر به خاطر بازی در اثر Happy Gilmore سال ۱۹۹۶ شناخته می‌شود نیز در این سریال حضور دارد. هنوز مشخص نیست که مک دونالد چه شخصیتی را به تصویر می‌کشد، اما او در مصاحبه اخیرش درباره جزئیات جذاب نقشش صحبت کرده بود.

کریستوفر مک‌دونالد در صحبت با Awards Focus، اشاره کرد که استودیو مارول نویسنده جدیدی را برای فیلمبرداری مجدد سریال Secret Invasion استخدام کرده است.

علی سلیم (Ali Selim) کارگردان فوق‌العاده‌ای است و بازی کردن در این خط داستانی جذاب بسیار لذت بخش است. ما در واقع سه شنبه به لندن برمی‌گردیم تا صحنه‌های دیگری را ضبط کنیم، از طرفی هم استودیو مارول کم کم خود را برای آغاز مراحل فیلمبرداری مجدد آماده می‌کند و به همین منظور نویسنده جدیدی را استخدام کرده تا تغییرات لازم را در داستان اعمال کند.

این بازیگر همچنین ضمن ستایش داستان سریال، از تجربه شگفت انگیز خود هنگام ضبط سریال صحبت کرد و به نکته جالبی در رابطه با توانایی‌های شخصیت مرموزش اشاره کرد.

اگر بخواهم روراست باشم، بازی در این نقش بسیاری از آرزوهای من را برآورده کرد. اول از همه، داشتن جایگاهی در دنیای مارول و کار با بازیگران بزرگ و مطرح، تجربه بسیار شگفت انگیزی است. چیزی که می‌توانم در مورد شخصیتم به شما بگم این است که او می‌تواند مخفیانه به هر خط داستانی موجود در دنیای مارول نفوذ کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که سریال Secret Invasion چهار ماه کامل فیلمبرداری مجدد را پشت سر خواهد گذاشت. حال سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا استودیو مارول به چهار ماه زمان نیاز دارد تا بتواند فیلمبرداری مجدد سریال را به سرانجام برساند؟ این مدت زمان طولانی می‌تواند به منظور انطباق با برنامه شلوغ ستاره‌های مختلف صورت گرفته باشد. احتمالا همه آنها افراد پرمشغله‌ای هستند، بنابراین شاید هماهنگ شدن با همه آنها در کوتاه مدت ممکن نبوده باشد. شاید هم به دلیل شایعه وجود عناصر روسی محور در سریال، این تصمیم را گرفته باشند. زیرا پیرو جنگ مداوم بین روسیه و اوکراین، بسیاری حدس می‌زنند که هدف واقعی از فیلمبرداری مجدد چهار ماهه، حذف عناصر مذکور است.

سریال مورد انتظار Secret Invasion هنوز تاریخ پخش دقیقی ندارد، اما طبق تایید استودیو مارول در کمیک کان، بعد از اکران قسمت سوم مرد موچه‌ای در اوایل سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در  این رابطه چیست؟ دلیل واقعی فیلمبرداری چهار ماهه چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا