نقش امیلیا کلارک در سریال Secret Invasion مشخص شد

رهبر اسکرال‌ها هم مشخص شد

امیلیا کلارک در سریال Secret Invasion - مارول

طبق آخرین گزارش‌ها، ظاهرا نقش امیلیا کلارک در سریال Secret Invasion لو رفته و او، ابرشرور اصلی در داستان جدید مارول خواهد بود!

سریال‌های دنیای سینمایی مارول، از سال ۲۰۲۰ شروع شدند تا برخلاف مواردی که پیش‌تر در شبکه استریم نتفلیکس دیده بودیم، مستقیما با اتفاقات و شخصیت‌های MCU در ارتباط باشند. با این حال پس از اتفاقاتی که در سه‌گانه ابدیت افتاد و شکستی که تانوس (Thanos) از انتقام‌جویان خورد، نیاز بود تا تهدیدهای تازه‌ای برای دنیای سینمایی مارول در نظر گرفته شوند.

تهدید اصلی که در سریال Loki بیشتر با آن آشنا شدیم، شخصیتی به نام کانگ فاتح (Kang The Conqueror) است که البته فعلا فقط یکی از وارینت‌های او با هویت He Who Remains را ملاقات کرده‌ایم. این ابرشرور قرار است تا پس از کشف جهان موازی در سال‌های بعد از ۳۰۰۰ میلادی، به دنبال کسب قدرت، سایر خط‌های زمانی را هم کنترل کرده و عملا با خاک یکسان کند! با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست کانگ، تنها ابرشرور این فصل جدید از داستان‌های سینمایی مارول نیست، بلکه یک تهدید عجیب و بزرگ، در همان دوره سه‌گانه ابدیت و قبل از آن هم در MCU وجود داشته و احتمالا متوجه آن هم شده‌اید!

در فیلم Captain Marvel، گونه‌ای فضایی به نام اسکرال (Skrull) معرفی شدند که ویژگی آن‌ها، تغییر ظاهر به هر فدری که می‌دیدند بود. با این وجود، هنگام انتشار تریلرها، ما فکر می‌کردیم که این نژاد همگی در دسته ابرشرورها هستند، در حالی که نژاد کری (Kree) مشکل اصلی بوده و ظاهرا قصد نابود کردن زمین را هم داشتند. اما آیا همه اسکرال‌ها افراد خوبی هستند؟ در واقع آن‌ها قابلیت تغییر چهره و ظاهر خود را به بهترین شکل دارند، پس چه می‌شود اگر ناگهان متوجه شویم که چندی از ابرقهرمانان یا افراد قدرتمند روی زمین، همه اسکرال بوده‌اند و نقشه‌های شومی به سر دارند؟

در فیلم Spider-Man: Far From Home و همچنین WandaVision، ما جزئیات بیشتری از اینکه چطور اسکرال‌ها روی زمین حضور دارند را مشاهده کردیم. همچنین دیدیم که نیک فیوری (Nick Fury) خود رسما در فضا و پیش اسکرال‌ها زندگی می‌کند. بدین ترتیب، سال گذشته اعلام شد که سریالی به نام Secret Invasion در دست کار قرار گرفته تا اسکرال‌ها زمین را هم فتح کنند! در حالی که هنوز مشخص نیست که شخصیت منفی فیلم کیست.

نقش امیلیا کلارک در سریال Secret Invasion

چند ماه پیش بود که سازندگان رسما اعلام کردند که امیلیا کلارک (Emilia Clarke)، قرار است تا در سریال Secret Invasion حاضر شود. کلارک بازیگر معروف سریال پرطرفدار Game of Thrones بود که حال با آمدن به جهان سینمایی مارول، پرونده تازه و پر اعتبار دیگری را به رزومه خود اضافه می‌کند. اما با این وجود هرگز مشخص نشد که نقش او در Secret Invasion چیست، در حالی که شایعات جدید، نشان می‌دهند که کلارک احتمالا یک ابرشرور بزرگ به نام ورانک (Veranke) خواهد بود.

ورانک یکی از همان اسکرال‌های شروری است که در سری کمیک‌های Secret Invasion، به همراه حامیان خود به سایر سیاره‌ها از جمله زمین رفته و از درون آن‌ها را کنترل می‌کردند؛ آن هم طوری که بدون نیاز به جنگ و دادن تلفات، اسکرال‌ها عملا خود را شبیه به شخصیت‌های مهم در مکان مورد نظر کرده و از اعتبار آن‌ها استفاده می‌کردند. حال قرار است تا همین داستان در چهارچوبی که مشخص شده، به دنیای سینمایی مارول هم اضافه شود. اما همچنان یک سوال بزرگ درباره اینکه دقیقا چه کسی نقش شخصیت ورانک را بازی می‌کند وجود دارد.

استودیو مارول رسما اعلام کرده بود که زوی اشتون (Zawe Ashton) بازیگر نقش منفی فیلم The Marvels است و شایعات بسیاری درباره اینکه ابرشرور این اثر سینمایی همان ورانک است، در میان کاربران وجود دارد. با این حال امیلیا کلارک به گفته منابع خبری نقش فوق‌العاده مهمی را در Secret Invasion دارد که تغییرات بزرگی را در MCU ایجاد خواهد کرد. حال شخصیت منفی هم در The Marvels و هم در Secret Invasion، اسکرال‌ها هستند؛ پس چه کسی ورانک دنیای سینمایی مارول خواهد بود؟

طبق اطلاعات لو رفته، امیلیا کلارک نقش ورانک را بازی می‌کند، اما برای حضور زوی اشتون در حال حاضر دو استراتژی منطقی وجود دارد؛ اول اینکه اشتون در نقش ظاهر متفاوت کلارک در نقش‌های متفاوت ظاهر شود، دوم هم اینکه او یک ابرشرور دیگر باشد که شاید اصلا ربطی هم به اسکرال‌ها ندارد! با این وجود در نظر داشته باشید که یک هویت ورانک در داستان‌های کمیک بوکی، حضور در قالب اسپایدرومن (Spider-Woman) است؛ پس احتمال اینکه یکی از این دو بازیگر نقش ورانک و دیگری اسپایدرومن را بازی کند وجود خواهد داشت.

اما نظر شما درباره این موضوع چیست؟ آیا ستاره بازی تاج و تخت می‌تواند طرفداران مارولی را هم هیجان‌زده کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا