1%
  • 0/10

تعداد قسمت‌های Echo بدلیل کیفیت پایین کاهش یافته است

نگرانی‌ها هر روز بیشتر می‌شوند

تعداد قسمت‌های Echo بدلیل کیفیت پایین کاهش یافته است ۰ ۰۳ مهر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تعداد قسمت‌های Echo

یکی از افشاگران صنایع فیلم و سریال به نام CanWeGetSomeToast اخیراً مدعی شده تعداد قسمت‌های Echo کاهش یافته است.

سریال اختصاصی هاکای (Hawkeye) اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد و دو شخصیت مهم را معرفی کرد: کیت بیشاپ و اکو. در حال حاضر اطلاعاتی درباره آینده آینده کلینت بارتون و بیشاپ در دسترس نبوده اما می‌دانیم مایا لوپز قرار است در سریال اختصاصی خود بازگردد. اتفاقات پس از Hawkeye جریان داشته و مایا به اوکلاهاما می‌رود تا نه تنها با گذشته واقعی خود کنار بیاید، بلکه بتواند با مردمش یعنی بومیان آمریکا ارتباط بگیرد.

شایعه‌ای طی ماه‌های گذشته درباره Echo منتشر شد که نگرانی طرفداران را بهمراه داشت. یکی از افشاگران مدعی شده بود مارول نسبت به کیفیت پایین سریال مطلع بوده و به همین دلیل تصمیم گرفته از سیاست معمول خود در پخش استفاده نکند. به بیان دقیقتر، خبری از پخش هفتگی نبوده و تمامی قسمت‌ها بصورت همزمان و در یک تاریخ منتشر خواهند شد. ظاهراً استودیو احتمال می‌دهد پخش هفتگی به کاهش بینندگان منجر شود. حالا هم شایعه دیگری مطرح شده که به کیفیت پایین اشاره دارد.

CanWeGetSomeToast یک افشاگر صنایع فیلم و سریال بوده و بتازگی تعداد قسمت‌های Echo را فاش کرده است. طبق ادعای او، محصول جدید مارول قرار بود در قالب ۶ قسمت منتشر شود اما مدیران استودیو تصمیم گرفته‌اند تعداد قسمت‌ها را به ۵ کاهش دهند. CWGST دلیل چنین تصمیمی را مشکلاتی در سرعت پایین روایت داستان دانسته است. البته اطلاعاتی که این افشاگر مشهور به اشتراک گذاشته به همین موارد خلاصه نمی‌شود.

CanWeGetSomeToast در توییتی دیگر فاش کرد فصل دوم میس مارول (Ms. Marvel) هم اکنون در دسترس ساخت قرار دارد. اگر ادعای این افشاگر را صحیح در نظر بگیریم، تولید ادامه این سریال کاملاً قابل پیش بینی بود. جدا از اینکه Ms. Marvel عملکرد قابل قبولی داشته، نباید فراموش کرد کاملا خان ظاهراً نقش پررنگی در آینده Marvel Cinematic Universe خواهد داشت.

سریال اکو قرار بود اواخر سال جاری میلادی پخش شود اما انتشار تا اوایل سال آینده میلادی عقب افتاده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments