1%
  • 0/10

اقتباس جنگ جهانی هالک در برنامه‌های استودیو مارول قرار می‌گیرد

به بخش سوپرنچرال MCU خوش آمدید!!

اقتباس جنگ جهانی هالک در برنامه‌های استودیو مارول قرار می‌گیرد ۴ ۱۲ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
اقتباس جنگ جهانی هالک

استودیو مارول هنوز در جستجوی بهترین روش برای جان بخشیدن به رویداد کمیکی جنگ‌های مخفی است، اما طبق شایعات اخیر، اقتباس جنگ جهانی هالک را نیز در برنامه‌های آتی خود قرار داده است.

شاید فاز چهارم تا ششم دنیای سینمایی مارول روی ایده مولتی‌ورس متمرکز شده باشد، ولی این بدان معنا نیست که تمامی خطوط داستانی باید با حول محور کانگ فاتح و کانسپت دنیاهای موازی بچرخد. به‌گفته افشاگری معروف با نام مستعار The Cosmic Circus، استودیو مارول قصد دارد در کنار راه اندازی داستان کلی حماسه مولتی‌ورس (فیلم‌های Avengers 5 و Avengers: Secret Wars)، به چندین خطوط داستانی کوچکتر که تا حد زیادی مستقل هستند و لزوما ارتباطی با ایده دنیاهای موازی ندارند، جان ببخشد.

جالب اینجاست که طبق گزارش منتشر شده، منبع الهام آنها خطوط داستانی بزرگ و به‌شدت موفق The Devil’s Reign و World War Hulk است. برای کسانی که نمی‌دانند، در اولین خط داستانی کینگ پین برای بدست آوردن قدرت و نفوذ بالا به شهردار شهر نیویورک تبدیل می‌شود و سعی می‌کند با استفاده از قانون ابرقهرمانان را به جان یکدیگر بیاندازد (درست مثل قرارداد سوکوویا که به شکل‌گیری جنگ‌ داخلی منجر شد).

با توجه به گمانه‌زنی‌های مطرح شده، انتظار می‌رود خط داستانی The Devil’s Reign نقشی کلیدی در ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again و فیلم Spider-Man 4 داشته باشد. جنگ جهانی هالک نیز همانطور که از نامش پیداست، قراره منحصرا روی شخصیت‌هایی همچون هالک، شی هالک، ژنرال راس و لیدر (ابرشرور فیلم Captain America: Brave New World) متمرکز شود و باری دیگر هیولای سبز خشمگینی که هیچ چیزی متوقفش نمی‌کرد را به پرده نقره‌ای بازگرداند. این موضوع می‌توان به نفع دنیای سینمایی مارول باشد، زیرا تقریبا هیچکس از وضعیت فعلی هالک راضی نیست.

این افشاگر همچنین مدعی شده که اقتباس جنگ جهانی هالک تاثیر شگرفی بر آینده دنیای سینمایی مارول خواهد داشت، چراکه قدرتمندترین قهرمانان زمین باید برای مقابله با نسخه‌های مختلف هالک گردهم بیایند. در واقع داستان این فیلم مشابه Captain America: Civil War است و حکم Avengers 4.5 را دارد. البته لازم به ذکر است که تمامی این موارد در حد شایعه هستند و فعلا نباید نسبت به حقیقت داشتنشان امیدوار بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments