هویت ابرشرور چهار شگفت انگیز لو رفت، شروری بسیار بزرگ‌!

بازگشت دوباره؟

هویت ابرشرور چهار شگفت انگیز لو رفت، شروری بسیار بزرگ‌! آیدا امشاسفند ۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ مارول
چهار شگفت انگیز

 با توجه به اینکه در فیلم جدید چهار شگفت انگیز، Doctor Doom قرار است فقط در یکی از سکانس‌های میانی یا صحنه پس از تیتراژ فیلم دیده شود، سوالی که ذهن همه را درگیر کرده این است که ابر شرور چهار شگفت انگیز کیست؟ 

چهار شگفت انگیز در دنیای MCU با شروران بسیاری مبارزه کرده‌اند و انتخاب خیلی سخت است، اما مارول به نظر می‌رسد تصمیم بزرگ خود را در مورد ابر شرور این داستان گرفته است. جف اسنایدر (Jeff Sneider) از خبرنگاران رسانه Insider، در پادکست The Hot Mic اعلام کرد که مارول برای جدیدترین فیلم چهار شگفت انگیز که در سال ۲۰۲۵ اکران می‌شود، از Galactus و Silver Surfer به عنوان ابرشروران داستان استفاده می‌کند:

بهم گفتن که کارگردان این فیلم، مت شکمن (Matt Shakman) میخواد یه فیلم خیلی فضایی بسازه و از داستانای دهه ۱۹۹۰ هم قراره استفاده کنه. همینطور هم Galactus و هم Silver Surfer تو این فیلم خواهند بود

اسنایدر همچنین تغییرات نویسنده‌های فیلم را تحلیل کرد. در ابتدا جف کاپلان (Jeff Kaplan) و ایان اسپرینگر (Ian Springer) نویسندگی فیلم را بر عهده داشتند، ولی در اخبار جدید این وظیفه بردوش نویسنده Avatar: The Way of Water، جاش فریدمن (Josh Friedman) گذاشته شده است:

پیش نویس اولیه جف کاپلان و ایان اسپرینگر خوب بوده، ولی یه نویسنده جدید آورده شده تا داستان رو به سطحی که کوین فایگی و شکمن میخوان برسونه. مارول دوست داره که همکاری با جاش ادامه دار باشه

ابر شرور چهار شگفت انگیز ، خدای بزرگ؟ 

به نظر می‌رسد که مارول برای این دو ابرشرور جریاناتی جالب را در ذهن دارد. این دو ویلن، از بهترین و بزرگ‌ترین ابرشروران در دنیای چهار شگفت انگیز بوده، علاوه بر این، بعد داستان ضعیف این دو در Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer ساخت سال ۲۰۰۷، طرفداران به شدت مشتاق بازگشتی قدرتمند از سوی این دو شرور در دنیای MCU هستند. در فیلم Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer از Galactus فقط به عنوان یک ابر بزرگ در آسمان استفاده شد که کاری انجام نداد و فقط به مارول سکانسی داد تا بتواند طرفداران را راضی کند.

در کنار تمامی اینها، شایعاتی هم در مورد برنامه جدید مارول برای Silver Surfer منتشر شده که تمامی احتمالات بالا را تایید می‌کند. بر اساس این شایعات، مارول در حال ساخت دنیایی برای توسعه این شرور و در کنار آن، Galactus می‌باشد. البته امید بسیاری هم هست که Galactus بتواند فیلم انفرادی خود را داشته باشد، استفاده کردن از پتانسیل این شرور که در حد Thanos و Kang the Conqueror بوده، احتمال موفقیت مارول را بالاتر هم می‌برد. همچنین این پروژه جدید می‌تواند فرصتی عالی برای نشان دادن این شخصیت در دنیای مارول باشد.

به نظر شما ابر شرور چهار شگفت انگیز چه کسی می‌تواند باشد؟ نظر خود را با ما و سایر کاربران سرگرمی به اشتراک بگذارید. 

4.3 6 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا