برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 8/10

مدیر اجرایی استودیو مارول به احتمال احیا شدن سریال اسپایدرمن واکنش نشان داد

پروژه بعدی استودیو مارول انیمیشن؟!

مدیر اجرایی استودیو مارول به احتمال احیا شدن سریال اسپایدرمن واکنش نشان داد ۱۴ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
سریال اسپایدرمن

به‌دنبال پخش قسمت پایانی فصل اول X-Men 97، مدیر اجرایی استودیو مارول درباره احتمال احیا شدن سریال اسپایدرمن در آینده‌ای نه‌چندان دور صحبت کرده است.

از روزنامه دیلی بیوگل در قسمت آغازین گرفته تا حضور افتخاری شوکه‌کننده پیتر پارکر در فینال سه‌بخشی “Tolerance is Extinction”، تمامی شواهد موجود حاکی از آن است که استودیو تازه تاسیس مارول انیمیشن، قصد احیا کردن سریال قدیمی اما به‌شدت محبوب Spider-Man: The Animated Series را دارد. شاید در حال حاضر اطلاعات موثقی در دست نباشد، اما دیده شدن مری جین کنار پیتر پارکر در قسمت پایانی فصل اول X-Men 97 به‌تنهایی حقیقت داشتن این موضوع را اثبات می‌کند.

خوشبختانه آقای برد ویندرنام (Brad Winderbaum)، رئیس بخش تلویزیون، استریم و انیمیشن استودیو مارول به‌تازگی در مصاحبه‌ای اختصاصی با اسکرین رنت، درباره کمئو اشاره شده و همچنین احتمال احیا شدن سریال اسپایدرمن دهه نود صحبت کرده است.

دیدن پیتر و مری جین کنار هم بسیار شگفت انگیز است. امیدوارم این فرصت فراهم بشود تا بتوانیم ماجراجویی پیتر و مادام وب را به تصویر بکشیم و نشان بدهیم که پیتر چگونه مری جین واقعی را پیدا کرده است. اما تا وقتی مدیران ارشد مارول چراغ سبز نشان بدهند، می‌توانیم به‌عنوان یک طرفدار دو آتیشه رویاپردازی کنیم.

سپس از ویندرباوم پرسیده شد که آیا این همان خط داستانی است که برای سریال Spider-Man 98 در نظر گرفته شده است؟ وی در پاسخ موارد زیر را بیان کرد:

بله درست است، این پتانسیل وجود دارد و من نمی‌خواهم درب را بر احتمالات ببندم ولی در حال حاضر تمام تمرکز استودیو مارول انیمیشن روی X-Men 97 است. بنابراین ممکن است برخی از داستان‌ها و ایده‌ها از زاویه دید مردان ایکس روایت شود.

آیا استودیو مارول قصد خلق یک فرانچایز بهم پیوسته جدید دارد؟ قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده ولی موفقیت بی‌سابقه سریال X-Men 97 و مستقل بودنش از دنیای سینمایی مارول، راه را برای احیا شدن اسپایدرمن و سایر سریال‌های دهه نود میلادی که از نظر داستانی به‌صورت زنجیروار به یکدیگر متصل هستند، هموار می‌کند.

موشکافی تمامی قسمت‌های فصل اول سریال X-Men 97 در این بخش جمع آوری شده است. منتظر نقد و بررسی سریال تا یکی دو هفته آتی باشید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments