1%
  • 0/10

فیلم کاپیتان مارول تاثیر بزرگی روی داستان سریال Secret Invasion خواهد داشت

پرداختن به یک خط داستانی ناتمام

فیلم کاپیتان مارول تاثیر بزرگی روی داستان سریال Secret Invasion خواهد داشت ۵ ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
داستان سریال Secret Invasion

به گفته یکی از مدیران استودیو مارول، فیلم کاپیتان مارول تاثیر بزرگی روی داستان سریال Secret Invasion خواهد داشت.

بری لارسون (Brie Larson) تاکنون تنها حضور کم‌رنگی در حماسه مولتی‌‌ورس داشته است، چراکه تنها در سکانس‌های پس از تیتراژ فیلم Shang-Chi و سریال Ms. Marvel ایفاگر نقشی کوتاه بوده است. با این حال، داستان سریال Secret Invasion روی دو شخصیت کلیدی فیلم کاپیتان مارول، یعنی نیک فیوری و تالوس متمرکز خواهد شد که درگیر تهاجم مخفی اسکرول‌های نفوذی به رهبری گراویک می‌شوند. با توجه به اینکه اولین سریال فاز پنجم قراره داستان فیلم دنباله The Marvels را راه اندازی کند، هنوز مشخص نیست که چقدر به وقایع و خط داستانی‌های ناتمام فیلم اول می‌پردازد.

جاناتان شوارتز (Jonathan Schwartz)، معاون تولید و توسعه استودیو مارول، در صحبت با Total Film، جزئیات جدیدی در رابطه با تاثیر فیلم کاپیتان مارول بر داستان اسکرول محور تهاجم مخفی را به اشتراک گذاشت. او توضیح داد که عمل نکردن کارول به قولی که در سکانس پایانی فیلم کاپیتان مارول به تالوس و خانواده‌اش داده بود، باعث می‌شود تا اسکرول‌ها اعتمادشان به انسان‌ها را از دست داده و فیوری را مقصر بدانند.

فیوری و کارول به اسکرول‌ها قول داده بودند که سیاره‌ای جدید برای زندگی‌شان پیدا کنند. اما بعد از گذشت دهه‌ها، هنوز به قولشان عمل نکرده‌اند. خب به‌طبع اسکرول‌ها اعتمادشان به انسان‌ها را از دست داده و فیوری را مقصر می‌دانند.

در حالی که این صحبت‌ها حضور کاپیتان مارول در سریال تهاجم مخفی را تایید نمی‌کند، اما واضح است که گذشته او با نیک فیوری و تالوس در طول داستان بازنگری خواهد شد.

با در نظر گرفتن سن جیاه، دختر تالوس که برای اولین بار در فیلم کاپیتان مارول معرفی شد و حالا توسط امیلیا کلارک (Emilia Clarke) بازی می‌شود، به‌نظر می‌رسد چیزی حدود سی سال از وقایع کاپیتان مارول گذشته است، این یعنی اسکرول‌ها مدت زیادی آواره سیارات مختلف بودند و زندگی آرامی نداشتند. بنابراین می‌شود تاحدودی خشم و نفرت آنها نسبت به انسان‌ها را درک کرد.

سریال مورد انتظار Secret Invasion در تاریخ ۲۱ ژوئن سال جاری (۳۱ خرداد سال ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments