انتشار Agatha: Coven of Chaos و دیگر سریال‌های MCU تاخیر خوردند

البته به جز یک مورد

انتشار Agatha: Coven of Chaos و دیگر سریال‌های MCU تاخیر خوردند سورنا رضایی ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ تلویزیون
انتشار Agatha: Coven of Chaos

وب سایت The Hollywood Reporter در جدیدترین گزارش اختصاصی خود از تاخیر در انتشار Agatha: Coven of Chaos و دیگر سریال‌های مارول خبر داده است.

وقتی فیلمنامه نویسان هالیوودی برای بهبود شرایط و حقوق دست به اعتصاب زدند، کمتر کسی گمان می‌کرد شرایط اینقدر پیچیده شود. در ادامه بازیگران به اعتصاب کنندگان پیوسته و باعث شدند تولید فیلم و سریال‌های در دست ساخت با توقف مواجه شده و استودیوها مجبور شوند انتشار پروژه‌های خود را به تعویق بیاندازند. به هر حال، هنرپیشه‌ها حاضر نیستند جلوی دوربین رفته یا در رویدادهای تبلیغاتی حاضر شوند. علاوه بر این، اخیراً احتمال اضافه شدن صداپیشه‌های بازی‌های ویدیویی به جمع اعتصاب کنندگان بوجود آمده است.

رسانه The Hollywood Reporter در جدیدترین گزارش اختصاصی خود از تاخیر در انتشار Agatha: Coven of Chaos و دیگر سریال‌های متعلق به Marvel Cinematic Universe خبر داده است. به بیان دقیقتر، از میان سریال‌های مارول تنها فصل دوم لوکی (Loki) بدون تغییر بوده و همچنان قرار است از تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) پخش شود. سریال دیگری که در سال جاری میلادی به دیزنی پلاس می‌آید، فصل دوم What If خواهد بود. تاریخ دقیق مشخص نبوده اما مارول قصد دارد آن را حوالی روز کریسمس (مصادف با ۴ دی ماه) در دسترس علاقه مندان قرار دهد.

Echo که اسپین آفی برای Hawkeye به شمار می‌رود، قرار بوده اواخر امسال عرضه شود اما انتشارش به ژانویه ۲۰۲۴ میلادی (مصادف با ۱۱ دی الی ۱۱ بهمن) موکول شده است. دیگر سریال تاخیر خورده، X-Men ’97 نام دارد که برای انتشار در پاییز ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده بود و اکنون طرفداران باید تا ابتدای سال آینده منتظر بمانند. سریال بعدی، Agatha: Coven of Chaos است که نامش به Agatha: Darkhold Diaries تغییر کرده و بجای زمستان ۲۰۲۳، پاییز سال آینده خواهد آمد. در ضمن، سه سریال Ironheart، Daredevil: Born Again و Wonder Man بدون تاریخ هستند.

در حال حاضر مشخص نیست اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی چه زمانی به پایان می‌رسد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا