جیمز گان از احتمال ساخت فیلم کراس اور مارول و دی سی می‌گوید

چه زمانی می‌توانیم منتظر این کراس اور تاریخی باشیم؟

فیلم کراس اور مارول و دی سی

اخیرا جیمز گان (James Gunn) که رهبری دنیای دی سی (DCU) و استودیو دی سی (DC Studios) را بر عهده دارد، در رابطه با فیلم کراس اور مارول و دی سی صحبت کرده و گفته که به نظرش چه زمانی می‌توانیم انتظار ساخت این پروژه را داشته باشیم.

از زمانی که جیمز گان، هدایت دنیای دی سی را بر عهده گرفته، بحث جدی‌ای درباره همکاری دو شرکت استودیو دی سی و استودیو مارول (Marvel Studios) شکل گرفته و اکنون بسیاری خیلی جدی‌تر به ساخت فیلم کراس اور مارول و دی سی فکر می‌کنند. جیمز گان در اوایل ماه آوریل احتمال چنین همکاری‌ای را رد نکرد و اعلام کرد ساخت چنین پروژه‌ای دور از ذهن نخواهد بود.

حالا نویسنده و کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 که احتمالا این آخرین اثرش در دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد، در مصاحبه‌ای با رسانه ددلاین (Deadline) باز هم به احتمال ساخت فیلم کراس اور مارول و دی سی پرداخته و گفته که با توجه به برنامه‌ریزی‌های او برای دنیای دی سی، فکر می‌کند همکاری دنیای دی سی و دنیای سینمایی مارول در حدود ۱۰ سال آینده اتفاق بیفتد. جیمز گان در این رابطه گفت:

من فکر می‌کنم ک احتمالا این چیزیه که حدودا ۱۰ سال آینده اتفاق می‌افته، نه امروز. چون ما یک سری فیلم دیگر از دی سی داریم که بسازیم، اما بله، فکر می‌کنم که این همکاری می‌تونه اقدام جالبی باشه.

البته این‌ها تنها نظرات جیمز گان است و به جز این باید ببینیم که کوین فایگی (Kevin Feige) و مارول استودیو نیز با ساخت چنین پروژه‌ای موافقت خواهند کرد یا نه. با این حال طرفداران سال‌هاست که آرزوی ساخت فیلم‌های رویایی‌ای با محوریت همکاری بین انتقام‌جویان (The Avengers) و لیگ عدالت (Justice League) دارند. حتی آن‌ها یا حداقل تعدادی از اعضایشان می‌توانند در مقابل هم قرار بگیرند. به طور مثال فیلمی با محوریت فلش (Flash) در مقابل کوئیک سیلور (Quicksilver) می‌تواند ایده جالبی باشد.

اولین فیلم دنیای دی سی یعنی Superman: Legacy هم اکنون در حال ساخت است و برای اکران در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است. همچنین فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول یعنی Guardians of the Galaxy Vol. 3 که احتمالا آخرین همکاری جیمز گان و مارول باشد نیز در تاریخ ۵ مه ۲۰۲۳ (۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) اکران خواهد شد.

3.7 11 آراء
امتیاز مطلب


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا