فیلم جدید استودیو مارول به تهیه‌کنندگی اسکارلت جوهانسون هنوز در دست ساخت است

اسکارلت بازمی‌گردد اما نه آنطور که فکرش را می‌کنید!

فیلم جدید استودیو مارول به تهیه‌کنندگی اسکارلت جوهانسون هنوز در دست ساخت است پارسا خلیلی ۷ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ مارول
فیلم جدید استودیو مارول

در جریان مراسم فرش قرمز دنباله کیهانی The Marvels، کوین فایگی (Kevin Feige) تایید کرد که فیلم جدید استودیو مارول به تهیه‌کنندگی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) همچنان در دست ساخت است.

شاید به‌دنبال فداکاری بلک ویدو در فیلم Avengers: Endgame، کار اسکارلت جوهانسون با دنیای سینمایی مارول تمام شده باشد، اما همکاری او با کوین فایگی و استودیو مارول همچنان ادامه دارد، چراکه بعد از حل و فصل شدن پرونده حقوقی که علیه دیزنی داشت، خیلی سربسته از ساخت پروژه‌ای سری که هیچ ارتباطی به شخصیت بلک ویدو ندارد، خبر داد. از آن موقع هیچ خبر یا به‌روزرسانی رسمی در رابطه با این پروژه مرموز به بیرون درز نکرده و کوین فایگی هم بنا به‌دلایلی تصمیم گرفته سکوت پیشه کند، البته تا امروز.

حین صحبت با Entertainment Tonight در جریان مراسم فرش قرمز فیلم جنجالی و پرحاشیه The Marvels، کوین فایگی ضمن تکذیب شایعه بازگشت بلک ویدو به دنیای سینمایی مارول، رسما تایید کرد که توسعه پروژه مارولی اسکارلت جوهانسون همچنان در سکوت خبری ادامه دارد. وقتی از فایگی درباره احتمال بازگشت او و رابرت داونی جونیور (.Robert Downey Jr) پرسیده شد، فایگی برای فرار از پاسخ دادن به سوال، از ادامه داشتن توسعه فیلم جدید استودیو مارول به تهیه‌کنندگی اسکارلت جوهانسون خبر داد.

ما درباره این موضوع صحبت نکردیم. باور کنید حقیقت همین است. ما در حال حاضر مشغول توسعه پروژه‌ای با اسکارلت هستیم. من رابرت را دوست دارم، او بخشی از خانواده ماست اما در مورد بازگشت، باید ببینیم چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد.

تلاش برای حدس و گمان درمورد این پروژه مرموز خیلی دشوار است، زیرا تقریبا هیچ اطلاعاتی از آن به بیرون درز نکرده است. با توجه به اینکه هیچ ارتباطی به شخصیت بلک ویدو ندارد، ممکن است اسپین آفی سینمایی از یلنا بلووا فلورانس پیو (Florence Pugh) یا نگهبان قرمز دیوید هاربور (David Harbour) باشد. جالب اینجاست که هر دو شخصیت قرار است در فیلم مورد انتظار Thunderbolts که گفته می‌شود دنباله‌ای برای فیلم Black Widow است، حضور داشته باشند.

فیلم انفرادی Black Widow در حال حاضر از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش می‌شود.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا