نقدهای اولیه فیلم The Marvels
1%
  • 0/10

نقدهای اولیه فیلم The Marvels وعده داستانی متوسط اما سرگرم‌‌کننده را می‌دهد

نگاهی به دنباله کیهانی کاپیتان مارول!

نقدهای اولیه فیلم The Marvels وعده داستانی متوسط اما سرگرم‌‌کننده را می‌دهد ۳۰ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ مارول کپی لینک

تنها دو روز تا اکران جهانی باقی مانده و ساعاتی پیش نقدهای اولیه فیلم The Marvels توسط منتقدان منتشر شده است.

شاید تنها صفتی که می‌شود با آن دنباله کیهانی The Marvels را توصیف کرد، “ناامیدکننده” باشد، چراکه طی چند ماه گذشته حتی یک خبر مثبت یا هیجان انگیز از این پروژه سینمایی پرحاشیه منتشر نشده است. جدا از حواشی مربوط به فمنیستی بودن داستان، چیزی که قشر وسیعی از طرفداران و فیلمبازان را ناامید کرده، کوتاه بودن بازه زمانی، معرفی ابرشروری ناشناخته که هیچکس بهش اهمیت نمی‌دهد و از همه مهمتر ضعیف بودن جلوه‌های ویژه علیرغم داشتن بودجه‌ای سرسام‌آور است. نقدهای متوسط اکران آزمایشی و همچنین آمار فاجعه‌بار پیش فروش بلیت‌ها نیز از دیگر دلایلی بودند که چرا ماجراجویی جدید کاپیتان مارول در فاز پنجم دنیای سینمایی مارول به‌معنای واقعی کلمه محکوم به شکست است. حالا با نزدیک شدن به تاریخ اکران، منتقدان نقد و واکنش‌های خود را با عموم به اشتراک گذاشتند که اکثرا به‌طرز مشکوک و عجیبی مثبت هستند.

 

نگاهی به نقدهای اولیه فیلم The Marvels

کریستن مالدونادو (Kristen Maldonado)، منتقد سینما، این فیلم را پر از اکشن و قدرت دخترانه خواند و شخصیت‌پردازی سه قهرمان داستان را تحسین کرد.

فیلم The Marvels سرگرم‌کننده‌ترین فیلم ابرقهرمانی است که اخیرا تماشا کردم. داستان کاپیتان مارول خنده‌دار، پر از اکشن و قدرت دخترانه است. کامالا یک شخصیت برجسته بود و در سکانس‌های زیادی مرا شگفت‌زده کرد. در کل تعادل خوبی بین سه شخصیت وجود داشت. سکانس پس از تیتراژ را هم از دست ندهید چراکه همه‌چیز را تغییر می‌دهد.

نیت ریچارد (Nate Richard) در سمت انتقادی‌تر قرار دارد و می‌گوید که اگرچه خیلی بد نبود، اما داستان فیلم در کل یک آشفتگی بزرگ است. او عملکرد ولانی و همچنین تیونا پریس را تحسین کرد.

من با توقعات بسیار کم این فیلم را دیدم و باید بگویم خیلی بد نبود. ایمان ویلانی و تیونا پریس از بهترین‌ها هستند. شیمی آنها را با بری لارسون دوست داشتم. متاسفانه، داستان یک آشفتگی بزرگ دارد و نقش ابرشرور کمتر شناخته شده داستان هم به‌طرز عجیبی کمرنگ است.

مولی فریمن (Molly Freeman) از وب‌سایت Screen Rant آن را هر کاری که مارول به بهترین شکل انجام می‌دهد خواند و در نقد خود به بازیگران قوی فیلم اشاره کرد.

فیلم The Marvels یک انفجار مطلق است!! نیا داکوستا کارش را به‌بهترین شکل انجام داده، بری لارسون، تیونا پریس و ایمان ولانی هم فوق‌العاده‌اند بودند. در کل دیدن پویایی شخصیت‌ها بسیار لذت‌بخش و دل‌انگیز بود. این فیلم نشان دهنده این است که مارول هر کاری را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

راس بونیم (Ross Bonaime) از وب‌سایت کولایدر فیلم را “کوتاه، شیرین و بسیار سرگرم‌کننده” خواند و اشاره کرد که مشتاقانه منتظر پیامدهای آینده داستان کاپیتان مارول است.

فیلم The Marvels کوتاه، شیرین و بسیار سرگرم‌کننده است. سه‌ شخصیت اصلی در کنار هم هیجان‌انگیز هستند و سکانس‌های اکشن جذاب و مهیج هستند. احتمالا جذاب‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول است که بعد از Spider-Man: No Way Home تماشا کردم. نمی‌توانم صبر کنم تا ببینم این فیلم چه تاثیری بر آینده دنیای سینمایی مارول می‌گذارد.

ریچل لیشمن (Rachel Leishman) این فیلم را تجربه‌ای خنده‌دار و سرگرم‌کننده خواند و همچنین بازی بازیگران اصلی را تحسین کرد.

فیلم The Marvels نه‌تنها بسیار سرگرم‌کننده و مهیج است، بلکه تماشای آن از ابتدا تا انتها خنده‌دار و هیجان انگیز است. من شخصیت‌های اصلی را خیلی دوست دارم و دیدن آنها وقتی در کنار یکدیگر مبارزه می‌کنند واقعا خاص است.

نورا دومینیک (Nora Dominick) از وب‌سایت BuzzFeed بیشتر درمورد گستره فیلم صحبت کرد و گفت که بازیگران حس شوخ طبعی فوق‌العاده‌ای دارند.

چون کاپیتان مارول و وانداویژن را دوست داشتم، از تماشای این فیلم لذت بردم. بری لارسون، تیونا پریس و ایمان ولانی حس شوخ طبعی فوق‌العاده‌ای دارند که رنگ و بوی خاصی به داستان می‌بخشد. همچنین در صحنه‌های تاثیرگذار هم خیلی خوب بازی کردند.

کریستن لوپز (Kristen Lopez) از وب‌سایت The Wrap در نقد خود به مشکلات جدی فیلمنامه اشاره کرد، اما گفت که با توجه به نکات مثبتی که داشته، مایل است از آنها عبور کند.

مطمئنا فیلم The Marvels مشکلات فیلمنامه‌ای جدی دارد، اما آنقدر جذاب، رنگارنگ و سرگرم‌کننده است که به‌راحتی می‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. با اینکه تیونا پریس و بری لارسون عالی هستند اما این ایمان ولانی بود که همه توجه‌ها را به خود جلب کرد.

سابرینا گریوز (Sabrina Graves) از وب‌سایت Gizmodo این فیلم را یک تعقیب و گریز کیهانی سرگرم‌کننده در میان ستارگان نامید و عملکرد برجسته ولانی و همچنین پریس و لارسون را فریاد زد.

نیا داکوستا یک تعقیب و گریز کیهانی سرگرم‌کننده در میان ستارگان را به تصویر کشیده که تماشای آن واقعا لذت بخش بود. این یک داستان جذاب و هوشمندانه در مورد خانواده است که به‌لطف بازی خوب ایمان ولانی، بری لارسون و تیونا پریس خوب از آب درآمده است.

لورا سیریکول (Laura Sirikul) از فیلم به‌دلیل نداشتن ابرشروری قوی و ضعیف بودن جلوه‌های ویژه انتقاد کرد اما به برخی از عناصر بهتر آن نیز در نقد خود اشاره کرد.

The Marvels یک فیلم سرگرم‌کننده است که ایمان ولانی نقطه‌ برجسته‌ آن است. صحنه‌های اکشن هم سرگرم‌کننده بودند. لحظات عجیب و غریب زیادی وجود دارد که به نظر می‌رسد خارج از برنامه‌ بوده است. همچنین باید اشاره کنم که فیلم از مشکلات زیادی مثل نداشتن ابرشروری قوی و ضعیف بودن جلوه‌های ویژه رنج می‌برد.

دنیل هوات (Daniel Howat) برخلاف سایر منتقدین، از لحن کمدی فیلم جدید مارول تعریف کرد و آن را اثری معمولی نامید.

فیلم The Marvels به‌طور کلی زیباست. داستانی متوسط دارد اما همچنان می‌تواند روی پای خودش بایستد. این فیلم به‌لطف حضور ایمان ولانی واقعا خنده‌دار است و تعویض شدن شخصیت‌ها حین استفاده از قدرت‌ها نیز به خوبی به تصویر کشیده شده است.

میگان درویش (Meaghan Darwish) از وب سایت TV Insider بازیگران، طنز و فلرکن‌های بامزه را به‌عنوان نقاط قوت فیلم در نظر گرفت و مثل بقیه بازی ایمان ولانی را تحسین کرد.

امشب The Marvels را دیدم و بسیار برایش هیجان‌زده بودم. خیلی خندیدم و از تماشای ایمان ولانی، بری لارسون و تیونا پریس لذت بردم. اوه در ضمن، فلرکن‌ها را فراموش نکنیم چون فوق‌العاده بامزه بودند.

به نظر می‌رسد چیزی که همه منتقدین را به وجد آورده، بازی ایمان ولانی در نقش میس مارول است. فازهای چهارم و پنجم دنیای سینمایی مارول شخصیت‌های جدید بسیار زیادی را معرفی کرده که ظاهرا یکی از بهترین آنها کامالا خان است. شاید سریال انفرادی او رضایت طرفداران را بدست نیاورده باشد، اما عملکرد خوبی که روی پرده بزرگ داشته، به تنهایی برای جبران عملکرد ضعیف سریال میس مارول کافی است.

دنباله کیهانی The Marvels در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان ماه) همزمان با پخش قسمت پایانی فصل دوم سریال لوکی در سینماها اکران خواهد شد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

30 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments