#مهسا_امینی

مارک همیل خواهان ملاقات با ناتالی پورتمن است

آیا ملاقات مادر و فرزند پس از دو دهه بالاخره رنگ واقعیت به خود می‌گیرد؟

مارک همیل خواهان ملاقات با ناتالی پورتمن است سورنا رضایی ۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
بازیگر Star Wars: Episode IV – A New Hope

مارک همیل بازیگر Star Wars: Episode IV – A New Hope آرزو دارد در سال ۲۰۲۰ میلادی با ناتالی پورتمن ملاقات کند.

مارول همیل (Mark Hamill) بازیگر و صداپیشه‌ی آمریکایی با ایفای نقش لوک اسکای‌واکر در فیلم Star Wars: Episode IV – A New Hope به شهرت جهانی دست یافت. او در طول ۴۰ سال گذشته مجموعا در شش فیلم سینمایی جنگ ستارگان حضور پیدا کرد اما هرگز موفق نشد با ناتالی پورتمن (Natalie Portman) بازیگر نقش پدمه آمیدالا ملاقات داشته باشد. اگر سه‌گانه‌ی پیش درآمد را تماشا کرده باشد، باید بدانید که پورتمن نقش مادر لوک اسکای‌واکر را بر عهده داشته است.

پدمه آمیدالا و رابطه‌ی عاشقانه‌اش با آناکین اسکای‌واکر در سه‌گانه‌ی پیش درآمد، از اهمیت بسیار بالایی در فیلم‌های جنگ ستارگان برخوردار است. نتیجه‌ی رابطه‌ی ازدواج آن‌ها، یک پسر و دختر دو قلو به نام‌های لوک اسکای‌واکر و لیا اورگانا بود که بارها جلوی نیروهای سیث را گرفتند تا به اهداف شوم خود دست پیدا نکنند. اگرچه نقش مارک همیل و ناتالی پورتمن در جنگ ستارگان ارتباط نزدیکی بهم داشته است اما این دو بازیگر هرگز نتوانستند با یکدیگر ملاقاتی رو در رو داشته باشند.

چندی پیش یکی از کاربران توییتر از مارک همیل پرسید آیا او موفق شده به ملاقات ناتالی پورتمن برود یا خیر. پورتمن در سال ۲۰۱۸ میلادی در برنامه‌ی گفتگومحور استیون کلبر (Stephen Colbert) حضور پیدا کرده و در بخشی از آن به ملاقات با همیل ابراز علاقه کرده بود. بازیگر Star Wars: Episode IV – A New Hope در پاسخ گفت هنوز فرصت این کار را پیدا نکرده اما ملاقات با مادرش در فرنچایز جنگ ستارگان در لیست کارهایی است که باید در سال جاری میلادی انجام دهد. همیل تاکید کرد این ملاقات از اولویت‌های او است.

با شیوع ویروس کرونا، طرح قرنطینه‌ی خانگی از سوی دولت‌های بسیاری از کشورها به اجرا در آمد تا جلوی گسترش هر چه بیشتر کووید-۱۹ گرفته شود. این طرح به شهروندان اجازه‌ی خروج از خانه‌های خود را نمی‌دهد، مگر اینکه بخواهند به داروخانه یا فروشگاه‌های مواد غذایی مراجعه کنند. به همین دلیل، به نظر نمی‌رسد مارک همیل به این زودی‌ها به خواسته‌ی خود رسیده و بتواند ملاقاتی را با ناتالی پورتمن ترتیب دهد.

شرکت دیزنی چندی پیش از پکیج بلوری اسکای‌واکر رونمایی کرد که تمامی ۹ فیلم سینمایی این خط داستانی را شامل می‌شود. در حال حاضر جزئیات چندانی از دیگر محتویات موجود نیست اما می‌دانیم که داخل هر پکیج یک نامه از سوی مارک همیل قرار گرفته است. این نوشته، حکم یک خداحافظی احساسی را با فرنچایز جنگ ستارگان دارد. همیل در بخشی از نامه تمامی دست‌اندرکاران و همچنین طرفدارانی که طی این چهل سال به تماشای فیلم‌ها پرداخته‌اند را یک خانواده‌ی عظیم توصیف کرده و از آن‌ها تشکر کرده است.

تاکنون هیچ گونه اطلاعاتی از آینده‌ی جنگ ستارگان در حوزه‌ی سینما به اشتراک گذاشته نشده است. تنها می‌دانیم که جدیدترین فیلم این فرنچایز در دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا