اطلاعاتی از قسمت بعدی Pirates of the Caribbean با بازی مارگو رابی منتشر شد

به نظر می‌رسد که ساخت این فیلم لغو نشده است

قسمت بعدی Pirates of the Caribbean با بازی مارگو رابی

قسمت بعدی Pirates of the Caribbean با بازی مارگو رابی (Margot Robbie) پس از این که این بازیگر اعلام کرد که ساخت آن لغو شده، از سمت جری بروکهایمر (Jerry Bruckheimer)، تهیه‌کننده این مجموعه بروزرسانی مثبتی دریافت کرد.

اولین بار در سال ۲۰۲۰ گزارش شد که شرکت دیزنی (Disney) در حال توسعه دو نسخه ریبوت از مجموعه دزدان دریایی کارائیب است که یکی توسط تد الیوت (Ted Elliot) نویسنده چهار قسمت از فیلم‌های قبلی این مجموعه و کریگ مازین (Craig Mazin)، خالق سریال‌های Chernobyl و The Last of Us برای شبکه اچ‌بی‌او (HBO) در حال ساخت است و دیگر که با محوریت یک شخصیت مونث است و مارگو رابی نقش شخصیت اصلی آن را ایفا می‌کند، توسط کریستینا هادسون (Christina Hudson)، نویسنده فیلم‌های Bumblebee، Birds of Prey و Batgirl در حال تولید است. علاوه بر این جری بروکهایمر،‌ تهیه‌کننده پنج قسمت قبلی این مجموعه که همچنین تهیه‌کنندگی آثار مطرح دیگری از جمله Top Gun: Maverick، Bad Boys و سریال Lucifer را بر عهده داشت، به هر دوی این پروژه‌ها پیوست. با اینحال به نظر می‌رسید که کشتی‌های مارگو رابی غرق شده و ساخت فیلم دوم لغو شده است، زمانی که او خبر توقف ساخت این پروژه داد.

اکنون که کمتر از یک ماه پس از اینکه مارگو رابی خبر از لغو ساخت فیلم Pirates of the Caribbean خود داده بود، به نظر می‌رسد که هنوز امیدهایی وجود دارد و این اثر همچنان نیز قرار است ساخته شود. چون که جرو بروکهایمر در مصاحبه اخیر خود با رسانه Collider اعلام کرده است که ساخت قسمت بعدی Pirates of the Caribbean با بازی مارگو رابی همچنان ادامه دارد، زیرا ریبوت مجموعه دزدان دریایی کارائیب برای آن‌ها در اولویت است. شما می‌توانید آن چه که جری بروکهایمر در این رابطه گفت را در زیر بخوانید:

من فکر می‌کنم که آن فیلمنامه در یک نقطه مشخص جلوه خواهد کرد. ما دو داستان متفاوت را بای دزدان دریایی توسعه دادیم و داستان دیگری در ابتدای کار خود پیش می‌رود، بنابراین این چیزی است که روی آن کار می‌کنیم تا بتوانیم آن یکی را بسازیم.

قسمت بعدی Pirates of the Caribbean با بازی مارگو رابی چه چیزی می‌تواند باشد؟

اعلام این خبر از سوی جری بروکهایمر درباره مجموعه دزدان دریایی کارائیب برای کسانی که منتظر این اسپین‌آف بودند بسیار هیجان‌انگیز است، زیرا مارگو رابی ستاره فیلم مدتی پیش اعلام کرد که ساخت آن لغو شده است و این بسیاری را ناامید کرد. به گفته مارگو رابی در واقع اطلاعات بسیار کمی در مورد این اسپین‌آف به جز این که شخصیت‌های مونث در مرکزیت آن قرار دارند، البته که آن‌ها تنها شخصیت‌های فیلم نیستند، وجود دارد. به جز این بازیگر آثار تحسین‌شده‌ای از جمله The Wolf of Wall Street و Once Upon a Time in Hollywood، شایعه شده است که کارن گیلان (Karen Gillan)، بازیگر سریال Doctor Who و مجموعه فیلم‌های محبوب Guardians of the Galaxy نیز در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت. از آنجایی که کریستینا هادسون وظیفه نگارش فیلمنامه این اثر را بر عهده دارد، احتمالا فیلک با رویکردی مانند Birds of Prey ساخته خواهد شد و چندین شخصیت زن قوی در کنار مارگو رابی حضور خواهند داشت.

هیچ جزئیات رسمی داستانی از قسمت بعدی مجموعه دزدان دریایی کارائیب وجود ندارد، اگرچه که ستاره اصلی این فیلم قول قدرت دخترانه زیادی را در آن داده است و به توانایی هادسون برای آوردن یک عنصر کلیدی زن به این دنیا ابزار اطمینان کرده است. مهم‌ترین عنصر زن در این معادله بدیهی است که مارگو رابیست که البته بر اساس نظراتی که اخیرا ارائه داده، دیزنی دیگر علاقه‌ای به این ریبوت با محوریت شخصیت‌های مونث ندارد. گفته‌های شاید هم به این معنا باشد که مارگو رابی دیگر قرار نیست در این فیلم به ایفای نقش بپردازد و در عوض بازیگر دیگری قرار است تا جای او را پر کند.

بازیگر مطرح و محبوبی مانند مارگو رابی قطعا بی‌کار نخواهد ماند و از آنجایی که به نظر می‌رسد فیلم دزدان دریایی کارائیب او فعلا در اولویت نیست، او مشغول به نقش‌آفرینی در آثار متفاوتی بوده است. این بازیگر نامزد جایزه اسکار مدتی پیش در فیلم Amsterdam به کارگردان دیوید او. راسل (David O. Russell) ایفای نقش کرده بود که به تازگی اکران شده است. او همچنین یکی از ستارگان فیلم‌های مورد انتظار Babylon به کارگردان دیمین شزل (Damien Chazelle)، فیلم Barbie به کارگردانی گرتا گرویگ (Greta Gerwig) و فیلم Asteroid City به کارگردانی وس اندرسون (Wes Anderson) است. بسیاری از طرفداران هستند که دوست دارند قسمت بعدی دزدان دریایی کارائیب را نیز به این فهرست اضافه کنند، اگرچه در حال حاضر مشخص نیست که این اتفاق چه زمانی به صورت رسمی خواهد افتاد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا