#مهسا_امینی

حضور مارگو رابی در MCU با ایفای نقش کدام شخصیت محقق می‌شود؟

اما فراست یا آلیسون بلر؟ مسئله این است.

حضور مارگو رابی در MCU با ایفای نقش کدام شخصیت محقق می‌شود؟ شینا گازرانی ۰ ۱۷ تیر ۱۴۰۱ مارول
حضور مارگو رابی در MCU

طرفداران سینما مارگو رابی (Margot Robbie) را برای ایفای نقش هارلی کویین (Harley Quinn) می‌شناسند. هرچند هنوز پرونده هارلی کویین بسته نشده، اما احتمالا غیرقابل پیش‌بینی‌ترین شخصیت فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad) پایان حضور او در فیلم‌های کمیک‌بوکی نخواهد بود؛ زیرا برخی از منابع موثق از احتمال حضور مارگو رابی در دنیای سینمای مارول خبر می‌دهند.

ظاهراً، مارگو رابی در حال مذاکره برای پیوستن به یکی از نقش‌های دنیای سینمایی مارول است. ستاره نقش اصلی فیلم در حال ساخت Barbie، نه تنها به‌عنوان یکی از کاراکتر‌های مارول ایفای نقش خواهد کرد، بلکه به گفته برخی منابع یکی از نقش‌های مهم سینمای روایی مارول را برعهده خواهد داشت.

البته، هنوز مشخصات دقیق کاراکتری که رابی نقش آن را ایفا خواهد کرد فاش نشده است، اما مخاطبان با شنیدن این خبر حدس‌های هوشمندانه‌ای در این‌باره مطرح کرده اند. با توجه به شواهد موجود، تصور می‌شود که مارگو رابی در حال انجام رایزنی‌های نهایی با استدیو مارول برای ایفای نقش اما فراست (Emma Frost)  White Queen باشد.

پیش‌تر، در فیلم X-Men: First Class محصول ۲۰۱۱ نسخه لایو اکشنی از کاراکتر اما فراست را با بازی جنیوری جونز (January Jones) دیده بودیم، اما نسخه‌ای که در سینما مشاهده شد، در مقایسه با اما فراست در منابع کمیکی بسیار متفاوت است. کاراکتر وایت کویین در سری کمیک‌های مردان ایکس در سال ۱۹۷۹ به‌عنوان یک شرور معرفی شد. اما پس از نابودی جنوشا (Genosha) و پیوستن او به مردان ایکس، فراست به یکی از قدرتمندترین (هم از لحاظ تاثیرگذاری و توانایی‌های جسمی و ذهنی) و محکم‌ترین کاراکترها در اسطوره‌ها تبدیل شده است. در اولین نمایش از رویداد‌های X‌ در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ که تقریبا تمام جهش‌یافتگان مارول در جزیره Krakoa گرد هم آمدند، فراست به‌عنوان یکی از سرکش‌ترین رهبران کشور جدید شناخته می‌شد.

مارگو رابی گزینه شگفت‌انگیزی برای به‌تصویر کشیدن هوش، بی‌رحمی و جذابیت‌های ظاهری کاراکتر وایت کویین خواهد بود.

اما به چه دلیل تصور می‌شود نقشی که به مارگو رابی تعلق خواهد گرفت کاراکتر اما فراست خواهد بود؟ هنوز منابع خبری به‌طور دقیق از نقشی که در همکاری مارگو رابی با MCU به او سپرده می‌شود صحبتی نکرده اند، اما گفته می‌شود که نقش یکی از کاراکترهای مهم به او تعلق خواهد گرفت. در حالی که رابی با حضور در نقش دیگر کاراکترهای مارولی نیز شگفت‌انگیز به‌نظر می‌رسد، اما هیچ کدام به اندازه اما فراست برای او مناسب نخواهد بود. از آنجایی که کوین فایگی (Kevin Feige) و مارول استدیوز قصد دارند که جهش‌یافتگان را در بخش‌های دیگر MCU بگنجانند. به‌نظر می‌رسد که احتمالا خط داستانی Krakoa بخشی از این پروژه خواهد بود. در این صورت، اما فراست یکی از سودمندترین کاراکترها در این داستان خواهد بود.

اکتبر سال گذشته، یک هنرمند مجارستانی تصویر یک نقاشی دیجیتال از مارگو رابی را در نقش آلیسون بلر (Alison Blaire)، با نام مستعار قهرمان جهش‌یافته Dazzler‌ منتشر کرد، که باعث شد حدس و گمان‌هایی درباره حضور رابی در دنیای سینمایی مارول مطرح شود. هرچند هنوز تصور ایفای نقش مارگو رابی به‌عنوان هر کاراکتری جز White Queen دور از ذهن به‌نظر می‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا