1%
  • 0/10

تغییر شخصیت مانتیس توسط جیمز گان

ساخت از نو

تغییر شخصیت مانتیس توسط جیمز گان ۶ ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تغییر شخصیت مانتیس

مستند MPower از استودیو مارول از تغییر شخصیت مانتیس توسط جیمز گان قبل از Guardians of the Galaxy Vol. 2 خبر داد.

 مانتیس در سال ۱۹۷۳ خیلی قبلتر از اینکه توسط پام کلمنتیئف (Pom Klementieff) در ۲۰۱۷ روی پرده سینما آورده شود، در کمیک ها حضور داشت. مانند بقیه شخصیت‌ها، مانتیس هم تغییرات زیادی را در سال‌های گذشته متحمل شده و به نظر می‌آید جیمز گان ایده دیگری هم برای معرفی این شخصیت به MCU داشته است.
مستند MPower مارول در شامل فیلم‌هایی بود که قبلاً از شخصیت‌های MCU دیده نشده بود، از جمله فیلم تست پام کلمنتیف در نقش مانتیس برای Guardians of the Galaxy Vol. 2.

این مستند نشان داد که مانتیس در اصل قرار بوده با پوستی زرد رنگ در فیلم‌ها ظاهر شود.

نه تنها این رنگ، رنگی نیست که مانتیس الان در فیلم‌های MCU در آن ظاهر می‌شود، بلکه ظاهرا زرد تنها رنگی نبوده که مارول برا این شخصیت در ذهن داشت.

به گفته اندی پارک (Andy Park)، مدیر توسعه بصری استودیو مارول، مانتیس اول پوست سبزی داشت، درست مانند مانتیس در کمیک‌ها که سبز رنگ ظاهر می‌شد.

پارک درباره تغییر شخصیت مانتیس توضیح داده که گان در آخر تصمیم گرفته که ظاهر او را ساده کند:

این کلوزآپ مانتیس یه جوری بود… ولی مثل گامورا، گان تصمیم گرفت مانتیس هم چهره ساده‌تری داشته باشه. هرچند شاید ما دلمون میخواست مانتیس و گامورا رو طور دیگه ایی ببینیم، جیمز تصمیم درستی گرفت.

وقتی از گان در توییتر پرسیده شد که چرا مانتیس در فیلم‌ها مانند کمیک‌ها سبز نیست، جیمز توضیح داد « من چهره اصلی او را در کمیک‌ها دوست دارم که اصلا سبز نیست »

چرا پوست مانتیس نباید در فیلم‌ها سبزرنگ باشد؟

 

کسانی که با Guardians of the Galaxy آشنایی دارند می‌دانند که مانتیس تنها شخصیتی نیست که درفیلم ظاهری متفاوت با کمیک‌ها دارد. با این حال، همانطور که اندی پارک گفت، گان در مورد مانتیس تصمیم درستی گرفت.
برای مثال، گامورا در حال حاضر دارای پوست سبز است. وجود دو شخصیت سبز رنگ در فیلم می‌توانست چالش‌برانگیز باشد و احتمالاً دلیلی بود که رنگ زرد برای مدتی مورد توجه گان قرار گرفت و همانطور که گان توضیح داد مانتیس همیشه سبز نبوده است. با تصمیم اخرین لحظه‌ایی گان برای بازی کلمنتیئف با رنگ اصلی پوست خود برای این شخصیت، برای مانتیس احتمالات بیشتری را خرید.

 
 نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments