برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا مدس میکلسن جایگزین جانی دپ در Fantastic Beasts 3 می‌شود؟

Fantastic Beasts بدون جانی دپ

آیا مدس میکلسن جایگزین جانی دپ در Fantastic Beasts 3 می‌شود؟ ۱ ۲۱ آبان ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
جایگزین جانی دپ مدس میکلسن

به گفته‌ی برادران وارنر (Warner Bros. Pictures)، مدس میکلسن یکی از گزینه‌های مناسب برای نقش گریندل والد در Fantastic Beasts 3 است.

این روزها حواشی میان امبر هرد و جانی دپ در داغ‌ترین روزهای خود به سر می‌برد و ماجرای اختلاف این دو بازیگر، روی چند فیلم مختلف هم تاثیرگذار بوده است. همان‌طور که می‌دانید، چند ماه پیش کمپانی دیزنی اعلام کرد برای نقش کاراکتر Jack Sparrow در فیلم جدید دزدان دریایی کارائیب به‌دنبال جایگزین مناسب می‌گردد تا به‌جای جانی دپ در این فیلم نقش‌آفرینی کند. در واقع به‌خاطر اتفاقی که بین جانی دپ و همسر سابقش؛ امبر هرد، افتاده بود، دیزنی عقیده دارد که او برای این نقش و کمپانی، دیگر مناسب نیست و فرد دیگری باید جای جک اسپارو را بگیرد. این درحالی است که استودیوی برادران وارنر از این بازیگر آمریکایی خواسته تا از بازی در فیلم Fantastic Beasts 3 انصراف بدهد.

دلیل این اتفاق، به اعتراضات عده‌ای از مردم برمی‌گردد؛ وقتی حضور جانی دپ در تیم بازیگری Fantastic Beasts and Where to Find Them تایید شد، جی.کی. رولینگ (J. K. Rowling) و استودیوی برادران وارنر مورد سرزنش قرار گرفتند. آن‌ها عقیده داشتند فردی که همسرش را مورد آزار کلامی و فیزیکی قرار داده نباید در این مجموعه‌ی پرطرفدار ایفای نقش کند. در نهایت، استودیوی برادران وارنر تسلیم شد و از جانی دپ خواست تا از نقشش استعفا بدهد.

بعد از استعفای جانی دپ، این سوال مطرح می‌شود که چه کسی نقش گریندل والد را در Fantastic Beasts 3 برعهده می‌گیرد. طبق اطلاعات منتشر شده، مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) از اولین گزینه‌های وارنر است که گفت‌وگوهای اولیه را با او انجام داده‌اند. البته این توافق هنوز به سرانجام نرسیده اما عوامل ارشد Fantastic Beasts 3 به صورت نسبی با این انتخاب موافق هستند. از سوی دیگر، جانی دپ سر صحنه‌ی قسمت‌هایی از فیلم حاضر بوده و آن بخش‌ها باید دوباره فیلمبرداری شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments