استودیو سازنده بازی ارباب حلقه‌ها تعطیل شد

تمرکز روی نشر بازی‌ها

سازنده بازی ارباب حلقه ها

ددلیک اینترتینمنت، استودیوی سازنده بازی ارباب حلقه ها برای همیشه تعطیل می‌شود.

استودیوی آلمانی ددلیک اینترتینمنت در سال ۲۰۱۷ میلادی روند ساخت بازی جدیدی با اقتباس از سری پرطرفدار ارباب حلقه‌ها را آغاز کرد و در نهایت، این عنوان با نام The Lord of the Rings: Gollum بعد از چند بار تاخیر، در اوایل خرداد ماه روانه بازار شد. برخلاف تصورها، بازی گالوم عرضه فاجعه‌باری را تجربه کرد؛ به طوری که تیم سازنده فورا به اشتباه خود اعتراف و به ناچار از بازیکن‌ها عذرخواهی کرد.

حال بر اساس تازه‌ترین خبرها، گویا ددلیک اینترتینمنت برای همیشه ساخت و توسعه بازی‌های ویدیویی را کنار می‌گذارد. به بیان دقیق‌تر، این شرکت به تازگی حدود ۲۵ نفر از ۹۰ کارمند خود را اخراج و استودیوی بازی‌سازی خود را تعطیل کرده است. این کمپانی مدعی است که این اخراج‌ها به خاطر تغییر ساختار شرکت صورت گرفته و تا دستیابی به شغل جدید، از آن‌ها حمایت می‌کند.

در پی تعطیلی استودیو، ساخت بازی جدید از سری پرطرفدار ارباب حلقه‌ها با نام رمزی It’s Majic نیز به کلی لغو شد. بهتر است بدانید که این بازی برای عرضه در سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه‌ریزی شده بود. آن‌طور که به نظر می‌رسد، عملکرد به شدت ضعیف ارباب حلقه ها: گالوم باعث شده تا مدیران ددلیک تصمیم به تعطیلی استودیوی بازی‌سازی خود کنند.

لازم به ذکر است که ددلیک اینترتینمنت صرفا استودیوی بازی‌سازی خود را تعطیل کرده و این شرکت با نیروی کمتر به فعالیت خود در حوزه بازی‌ها ادامه می‌دهد. بر اساس گفته مدیران، ددلیک از این پس روی انتشار بازی‌ها توسط استودیوهای بازی‌سازی تمرکز خواهد کرد.

لازم به ذکر است که بازی The Lord of the Rings: Gollum در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا