بازی The Lord of the Rings: Gollum تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد

باز هم تاخیری دیگر!

The Lord of-the Rings

Daedalic Entertainment اعلام کرده که با Nacon در نشر The Lord of the Rings: Gollum همکاری می‌کند و این بازی را تا سال ۲۰۲۲، شامل تاخیر می‌کند.

حقیقتا نمی‌دانم این چندمین بار در طول پاندمی منحوس کروناست که یک بازی/فیلم/سریال با تاخیر رو به رو می‌شود! این ویروس بیش از یک سال است که همه‌ی صنایع سرگرمی را به شدت دچار مشکل کرده است و حالا نیز این بار اعلام شده که بازی The Lord of the Rings: Gollum ساخته‌ی Daedalic Entertainment که قرار بود امسال عرضه گردد، تا سال ۲۰۲۲ میلادی به تاخیر افتاده. Daedalic همچنین اعلام کرده که برای انتشار این بازی با Nacon همکاری می‌کند.

در حالی که دلیل خاصی برای این تاخیر اعلام نشده، این همکاری به دلیل رسیدن این بازی به سطح انتظارات تمامی طرفداران The Lord of the Rings: Gollum و دستیابی به تمامی قدرت کنسول‌های نسل جدید رخ داده. همان‌طور که می‌دانید، این بازی در سال ۲۰۱۹ معرفی شد و عمده تمرکز این بازی روی کارکتر Gollum و تعقیب و گریزش در پی تصاحب حلقه‌ی قدرت اعلام گردید. همچنین جالب است بدانید که داستان The Lord of the Rings: Gollum پس از گم شدن حلقه و پیش از سه گانه‌ی شگفت انگیز The Lord Of The Rings رخ می‌دهد.

آیا می‌خواهید کمی در مورد گیم‌پلی این بازی بدانید؟ به همراه مکانیزم‌های مخفی‌کاری و تا حدودی پلتفرمینگ، بازیکنان باید شخصیت دوگانه‌ی Gollum را مدیریت کنند. بازیکنان باید دیالوگ‌هایی را انتخاب و یا گوش کنند تا این کارکتر را به اسمیگل و یا Gollum نزدیک‌تر کنند. بازی The Lord of the Rings: Gollum در حال حاضر برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن۵، اکس‌باکس سری اکس/اس، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و اکس‌باکس وان در حال توسعه است. راستی شما این بازی را چگونه می‌بینید؟ آیا برای عرضه‌ی این بازی هیجان خاصی دارید یا اینکه هیج علاقه‌ی خاص و حس خوبی نسبت به این بازی ندارید؟ در میانه‌ی خبر صحبتی از سه‌گانه‌ی ارباب حلقه‌ها شد، خوشحال می‌شویم که در قسمت کامنت‌ها بنویسید که کدام نسخه‌ی سه گانه‌ی The Lord Of The Rings را بیشتر دوست دارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا