1%
  • 0/10

داستان بازی The Lord of the Rings: Gollum از کدام بخش ارباب حلقه‌ها پیروی می‌کند؟

منتظر داستانی تازه از تالکین باشیم؟

داستان بازی The Lord of the Rings: Gollum از کدام بخش ارباب حلقه‌ها پیروی می‌کند؟ ۰ ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
داستان بازی The Lord of the Rings: Gollum

درحال حاضر طرفداران سری ارباب حلقه‌ها بیش از هرچیزی منتظر بازی The Lord of the Rings: Gollum هستند و ما نیز قصد داریم نگاهی به داستان این عنوان داشته باشیم.

استودیو Daedalic Entertainment بازی The Lord of the Rings: Gollum را تا پیش از شروع سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد کرد، ولی پرسش اصلی ما درباره این بازی چیز دیگریست. طرفداران تالکین و سری بسیار محبوب ارباب حلقه‌ها از کوچک‌ترین اطلاعات منتشر شده از این بازی استفاده کرده و تلاش کرده‌اند کلیت بازی را متوجه شده و در اختیار کاربران قرار دهند. طبق توضیحات این بازی در شبکه استیم، داستان The Lord of the Rings: Gollum پس از بردن حلقه توسط بیلبو از گالم و آغاز شکنجه‌های او در موردور شروع شده و تا زمان حضور گالم در میرکوود ادامه پیدا می‌کند. این بخش از زندگی گالم هرگز در اقتباس‌های فیلمی و بازی‌های ویدیویی مورد توجه قرار نگرفته و از روی دیگر ما نمی‌دانیم که این بازی از کدام کتاب‌ها، فیلم‌ها یا دیگر اطلاعات موجود درباره دنیای ارباب حلقه‌ها برگرفته شده است.

تابدین لحظه بیش از ۳۰ بازی در رابطه با دنیای ارباب حلقه‌ها توسعه یافته که شامل عنوان لغو شده The Lord of the Rings MMO از طرف استودیو بازی سازی آمازون نیز می‌شوند. درحال حاضر حقوق بازی و فیلم‌های سری The Hobbit و کتاب‌های The Lord of the Rings در اختیار Middle-Earth Enterprises هستند. در گذشته اجازه استفاده از آن‌ها به شرکت‌های Vivendi، الکترونیک آرتز و برادران وارنر داده شده است. حال آن‌ها طی جدیدترین قرارداد خود حق استفاده این آثار را به Daedalic Entertainment نیز داده‌اند.

شخصیت گالم در بازی The Lord of the Rings: Gollum
شخصیت گالم در مرحله پیش از آلفای توسعه بازی The Lord of the Rings: Gollum

بر اساس این قرارداد جدید، بازی The Lord of the Rings: Gollum در اصل از کتاب‌های تالکین برگرفته خواهد شد و فیلم‌ها کنار خواهند رفت. علاوه بر آن، داستان زندگی گالم در میان دو فیلم The Hobbit و The Fellowship of the Ring رخ داده که طبق گفته وبسایت Tolkeingateway.net این بخش تنها در کتاب The Hunt for the Ring آمده است. این نکته ناگفته نماند که داستان‌های این کتاب در حقیقت به‌دست پسر تالکین یعنی کریستوفر پس از مرگ پدر نوشته و افزوده شده که شامل Unfinished Tales نیز می‌شود و در حقیقت این داستان هرگز به‌طور رسمی نوشته و منتشر نشده است. گیم‌پلی و بخش‌های هنری این بازی نیز برگرفته از توصیفات تالکین خواهند بود، بااین حال بسیاری جزئیات دیگر باید در بازی کشف شوند.

اگر نوشته استیم صحیح بوده و بازی The Lord of the Rings: Gollum داستان کتاب The Hunt for the Ring را دنبال کند، ضروری‌ست برای خوشحالی طرفداران، شاهد حضور شخصیت آراگورن در بازی The Lord of the Rings: Gollum باشیم. طبق کتاب تالکین، مدتی پس از رهایی گالم از موردور، آراگورن او را یافته و تصمیم می‌گیرد او را به میرکوود برده و زندانی الف‌ها کند. حضور آراگورن در بازی همچنین به گفته تیم سازنده که اشاره کرده گالم همه جا بوده و همه کس را دیده کمک می‌کند تا به حقیقت بپیوندد.

طرفداران سری فیلم ارباب حلقه‌ها بدون شک منتظر تماشا و تجربه این بخش مهم از تاریخ حلقه هستند، البته شخصیت‌هایی حاضر در این بازی که تابدین لحظه تایید شده‌اند همگی در فیلم‌ها حضور داشته و گرچه می‌دانیم تاحد زیادی داستان بازی از داستان فیلم‌ها پیروی کرده، عطش زیادی برای تجربه این اثر داریم که احتمالا به Fellowship در موریا ختم شود، بااین حال به‌طور کامل از این مسئله اطلاع نداریم. در هر صورت، اینگونه به‌نظر می‌رسد که شمایل هیچ یک از شخصیت‌های فیلم در بازی استفاده نشده و در نتیجه از بازیگران این بازی مطلع نیستیم. پس داستان بازی The Lord of the Rings: Gollum برگرفته از کتاب‌های تالکین پس از مرگ او خواهند بود. شما چه فکری درباره داستان این بازی دارید؟ فکر می‌کنید با عنوانی جذاب روبه‌رو خواهیم شد یا دیگر داستان‌های سری ارباب حلقه‌ها را ترجیح می‌دهید؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments