برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اولین ویدیوی گیم‌پلی The Lord of the Rings: Gollum را اینجا تماشا کنید

این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد

اولین ویدیوی گیم‌پلی The Lord of the Rings: Gollum را اینجا تماشا کنید ۰ ۰۷ فروردین ۱۴۰۰ تریلر بازی کپی لینک

استودیوی دیدالیک اینترتینمنت ساعاتی قبل اولین ویدیوی گیم‌پلی The Lord of the Rings: Gollum را در کانال یوتیوب خود قرار داد.

با افزایش محبوبیت ارباب حلقه‌ها در میان عموم مردم، استودیوهای زیادی سعی کردند اقتباسی از این رمان‌ها را بسازند که نتیجه‌اش محصولات مختلفی بود. برخی از آن‌ها مانند The Lord of the Rings: The Two Towers بر اساس فیلم‌ها ساخته شده بودند و برخی دیگر هم مانند The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring هیچ ارتباطی به فیلم‌ها نداشته و اقتباسی از رمان‌ها به شمار می‌روند. در حال حاضر بازی جدیدی بر اساس ارباب حلقه‌ها در دست ساخت بوده و قرار است در آینده برای پلتفرم‌های هدف ساخته شود.

بازی جدید، The Lord of the Rings: Gollum نام داشته و توسط دیدالیک اینترتینمنت (Daedalic Entertainment) ساخته می‌شود. این استودیو طی سال‌هایی که از تاسیسش می‌گذرد روی پروژه‌های متعددی کار کرده اما هیچ کدام شاخص نبوده‌اند. در ضمن، جدیدترین بازی ویدیویی ارباب حلقه‌ها یک تفاوت بسیار بزرگ با برادران بزرگتر خود دارد. عناوین قدیمی روی شخصیت‌های شناخته‌شده مانند گندالف یا فرودو تمرکز دارند اما این محصول به گالوم می‌پردازد که روزگاری یک هابیت بود. او پس از یافتن حلقه‌ی یگانه، یکی از اقوام خود را به قتل رساند تا حلقه را تصاحب کند. عمر اسمیگل به واسطه‌ی حلقه افزایش یافت اما با گذشت زمان از ذات حقیقی خود فاصله گرفت و به موجودی بدذات تبدیل شد. گالوم دو شخصیت دارد: شخصیت اول، به حلقه عشق می‌ورزد؛ شخصیت دوم، خواهان به دست آوردن آزادی است.

دیدالیک اینترتینمنت اخیرا اولین ویدیوی گیم‌پلی The Lord of the Rings: Gollum را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این بازی حدودا دو سال پیش معرفی شد و از آن زمان تاکنون، اسکرین شات‌ها و تیزرهای مختلفی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفتند و اطلاعاتی از هم مکانیک‌های گیم‌پلی منتشر شد اما هرگز ویدیویی از گیم‌پلی به نمایش درنیامد. همین موضوع باعث شده بود طرفداران ارباب حلقه‌ها عطش فراوانی برای تماشای گیم‌پلی داشته باشند. ویدیویی که اخیرا در فضای مجازی قرار گرفته، کمتر از یک دقیقه زمان داشته و گالوم را حین گشت و گذار در اطراف کوه هلاکت و احتمالا قلعه‌ی آیزنگارد به تصویر می‌کشد.

اولین ویدیوی گیم‌پلی The Lord of the Rings: Gollum جزئیات چندانی را شامل نمی‌شود. با این حال، یادآور Styx: Shards of Darkness است که سال ۲۰۱۵ میلادی وارد بازار شده بود. این بازی درباره‌ی یک گوبیلن است که می‌تواند با دشمنان خود درگیر شود اما تمرکز اصلی مراحل روی مخفی‌کاری قرار دارد. Gollum برخلاف Shards of Darkness هیچ گونه مکانیک مرتبط با نبردی ندارد. در نتیجه، کاربر مجبور خواهد بود برای رسیدن به اهداف خود از مکانیک‌های مربوط به مخفی‌کاری و پلتفرمینگ بهره ببرد؛ برای مثال، می‌تواند با پرتاب سنگ حواس دشمنان را پرت کند. در ضمن، تصمیماتی که کاربر حین داستان اتخاذ می‌کند روی شخصیت اسمیگل تاثیر می‌گذارند.

The Lord of the Rings: Gollum در تاریخ نامشخصی از سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments