1%
  • 10/10

نگاهی تازه به شخصیت اصلی انیمیشن ارباب حلقه‌ها

هرا به قهرمانان زن آثار میازاکی شباهت دارد

نگاهی تازه به شخصیت اصلی انیمیشن ارباب حلقه‌ها ۰ ۱۶ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
شخصیت اصلی انیمیشن ارباب حلقه‌ها

استودیو وارنر در جریان رویداد Anime Expo 2024 تصویری را منتشر کرد که نگاهی تازه به شخصیت اصلی انیمیشن ارباب حلقه‌ها را شامل می‌شود.

حدوداً یک دهه پس از اینکه سه گانه سینمایی ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings) بین سال‌های ۲۰۰۱ الی ۲۰۰۳ میلادی اکران شدند، وارنر تصمیم گرفت با ساخت پیش درآمدی جهان داستانی آن را گسترش دهد. فیلم‌های مزبور روی بیلبو بگینز تمرکز داشته و تلاش‌های او به همراه دیگر شخصیت‌ها را برای باز پس گرفتن تنهاکوه را به نمایش می‌گذارد. اگرچه سه گانه The Hobbit عملکرد بسیار خوبی در باکس آفیس جهانی داشت، نتوانست به محبوبیت سه گانه اول برسد.

با گذشت یک دهه از اکران The Hobbit، وارنر بار دیگر قصد دارد به جهان داستانی‌ای بازگردد که پیتر جکسون (Peter Jackson) خلق کرد. اثر جدید استودیو، The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim نام گذاری شده و بصورت انیمیشن ساخته شده است. همچنین یک پیش درآمد به شمار رفته و نبرد مردم سرزمین روهان و دونلندی‌ها را روایت کرده و شخصیت اصلی، هِرا با صداپیشگی گایا وایس (Gaia Wise) است.

وارنر در جریان Anime Expo 2024 که هم اکنون برگزار می‌شود، تصویری را با محوریت شخصیت اصلی انیمیشن ارباب حلقه‌ها به نمایش گذاشت؛ تصویری که حالا در فضای مجازی قابل مشاهده است:

شخصیت اصلی انیمیشن ارباب حلقه‌ها

همانطور که گفته شد، هرا شخصیت اصلی انیمیشن ارباب حلقه‌ها بوده و بعنوان دختری سرسخت و قدرتمند شناخته می‌شود که قادر است پا به پای مردان در میدان نبرد حضور یابد. گایا وایس در یکی از مصاحبه‌های خود گفت هرا به شخصیت‌های زنی شباهت دارد که مشابه‌شان را در آثار هایائو میازاکی (Hayao Miyazaki) از جمله Nausicaä of the Valley of the Wind دیده بودیم.

The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim اولین انیمیشن سینمایی‌ای نیست که بر اساس رمان‌های ارباب حلقه‌ها ساخته می‌شود. با این حال، اولین انیمیشن فرنچایز است که سبک طراحی آن به انیمه‌های ژاپنی شباهت دارد. همچنین اولین اقتباس از رمان‌ها محسوب می‌شود که شخصیت اصلی آن یک زن است. در انتها، انیمیشن ارباب حلقه‌ها از تاریخ ۲۳ آذر (مصادف با ۱۳ دسامبر) در سینماهای ایالات متحده آمریکا اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments