برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تاریخ انتشار انیمیشن ارباب حلقه‌ها بطور دقیق مشخص شد

همچنان خبری از تیزر نیست

تاریخ انتشار انیمیشن ارباب حلقه‌ها بطور دقیق مشخص شد ۰ ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
تاریخ انتشار انیمیشن ارباب حلقه‌ها

شرکت وارنر در جریان پنل خود در رویداد CinemaCon 2024 تاریخ انتشار انیمیشن ارباب حلقه‌ها را اعلام کرده است.

آمازون طی سال‌های گذشته بخشی از تمرکز خود را روی تولید The Lord of the Rings: The Rings of Power قرار داده که طبق گزارش‌ها، گرانترین سریال تاریخ به شمار می‌رود. فصل اول آن اواسط سال ۲۰۲۲ میلادی پخش شد و فصل دوم هم در سال جاری میلادی منتشر می‌شود. همزمان با آمازون، وارنر هم مشغول ساخت یک اقتباس بر اساس رمان‌های ارباب حلقه‌ها بوده است: The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim.

The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim یک انیمیشن بوده و بر اساس ضمیمه‌های کتاب‌های ارباب حلقه‌ها ساخته شده است. همچنین حکم پیش درآمد را برای سه گانه اصلی داشته و اتفاقاتش ۲۶۱ سال قبل از فیلم he Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring رخ می‌دهند. در ضمن، فیلیپا بوینس (Philippa Boyens) که از نویسندگان سه گانه اصلی و سه گانه هابیت بود، در ساخت انیمیشن مشارکت دارد.

وارنر حین برگزاری پنلش در CinemaCon 2024 به انتظارها خاتمه داد و تاریخ انتشار انیمیشن ارباب حلقه‌ها را اعلام کرد. بر این اساس، اثر مزبور از تاریخ ۲۳ آذر (مصادف با ۱۳ دسامبر) به سینماها آمده و علاقه مندان می‌توانند پای تماشایش بنشینند. شرکت آمریکایی جزئیات دیگری را به اشتراک نگذاشته و برخلاف دیگر فعالین حوزه‌های سینما و تلویزیون، حتی ویدیویی را از این اثر مورد انتظار برای حاضران در سینماکان پخش نکرده است.

انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim درباره چیست؟

انیمیشن ارباب حلقه‌ها درباره یکی از پادشاهان روهان به نام هلم پتک مشت (Helm Hammerhand) است. در پی حمله دونلندی‌ها، مردمش را به پناهگاهی می‌برد که بعدها بعنوان قلعه دیگ هلمز شناخته می‌شود. در ضمن، برایان کاکس (Brian Cox) و میراندا اوتو (Miranda Otto) که نقش هلم پتک مشت و ائووین را در فیلم‌ها بر عهده داشتند، این دو شخصیت را صداپیشگی خواهند کرد.

با توجه به اینکه فاصله چندانی به انتشار انیمیشن ارباب حلقه‌ها نداریم، می‌توان انتظار داشت کمپین تبلیغاتی در آینده نزدیک فعالیت خود را آغاز کند.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments