#مهسا_امینی

اولین تریلر Loki خط زمانی جدید را نشان می‌دهد

بازه‌ی پخش مشخص شد

مارول در جریان رویداد Investor Day 2020 اولین تریلر Loki را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد که تماشایش در حدود سه دقیقه به طول می‌انجامد.

لوکی نخستین بار در Thor محصول سال ۲۰۱۱ میلادی معرفی شد و در ادامه در فیلم‌های مختلفی حضور یافت. او در بخش‌های آغازین Avengers: Infinity War خواست تانوس را کشته و جلوی اتفاقات ناگوار را بگیرد اما جان خود را از دست داد. در حالی که انتظار می‌رفت خدای شرارت به طور کامل حذف شده باشد، نسخه‌ی قدیمی او در جریان اتفاقات Avengers: Endgame موفق شد به تسراکت دست یافته و به واسطه‌ی آن، فرار کند؛ اتفاقی که مطابق گفته‌های انشنت وان منجر به ایجاد یک خط زمانی کاملا جدید شده است.

مارول از چند سال پیش ساخت یک سریال اختصاصی با محوریت لوکی را آغاز کرد تا بتواند خط زمانی‌ای که توسط او ایجاد شده را به تصویر بکشد. در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم اقدامات خدای شرارت در خط زمانی جدید توجه سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Agency) را به خود جلب می‌کند؛ سازمانی که وظیفه دارد روی مولتی‌ورس نظارت داشته و در صورتی که متوجه شود یکی از خط‌های زمانی می‌تواند برای جهان خطرناک باشد، دست به اقدام لازم بزند. در ضمن، نام‌های جدیدی از جمله اوون ویلسون (Owen Wilson)، ساشا لین (Sasha Lane)، ریچارد ای. گرانت (Richard E. Grant) و سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) در تیم بازیگری حضور دارند.

مارول در حین برگزاری Investor Day 2020 اولین تریلر Loki را برای بینندگان پخش کرد. در ابتدای ویدیو، صحنه‌ی فرار لوکی در Avengers: Endgame نشان داده می‌شود. پس از آن، او را می‌بینیم که توسط اعضای سازمان اختلالات زمانی دستگیر شده و نهایت به یکی از اعضای آن تبدیل می‌شود. البته مشخص نیست پیوستن لوکی نتیجه‌ی تصمیم خودش بوده یا مجبور به همکاری شده است تا مجازات کمتری را تجربه کند. در انتهای تریلر هم جمله‌ی ظاهرا مهمی را می‌شنویم. لوکی می‌گوید: برادر، هایمدل! بهتر است آماده باشی. از آن‌جایی که هایمدل از همه چیز در ۹ قلمرو باخبر است، احتمالا این ملاقات باعث می‌شود نسخه‌ی قدیمی لوکی به اتفاقاتی که اخیرا رخ داده پی ببرد و در Thor: Love and Thunder حضور یابد.

اولین تریلر Loki چند نکته‌ی مهم را در خود جای داده است که اشاره به آن‌ها خالی از لطف نیست: نکته‌ی اول، نقش اوون ویلسون در داستان است. گمان می‌شد این بازیگر آمریکایی به عنوان کانگ فاتح (Kang the Conqueror) جلوی دوربین حاضر شود اما زیرنویس تریلر فاش می‌کند او نقش موبیوس ام. موبیوس را بر عهده دارد. موبیوس یکی از کارمندان میان رده‌ی سازمان اختلالات زمانی است که در کمیک بوک‌ها هم حضور دارد؛ نکته‌ی دوم، نمایی از نیویورک ویران‌شده است. متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی موجود نبوده و نمی‌دانیم چه عاملی یکی از بزرگ‌ترین شهرهای آمریکا را به این روز انداخته است؛ نکته‌ی پایانی، کمپین Vote Loki است.

اینطور که به نظر می‌رسد، واقعه‌ای که نیویورک را به ویرانی کشاند، تمام آمریکا را تحت تاثیر خود قرار داده و شرایطی را به وجود آورده که لوکی توانسته به عنوان کاندید در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند. مشابه این اتفاق قبلا در کمیک بوک‌ها رخ داده بود. در انتها، لازم به ذکر است Loki مه سال آینده‌ی میلادی (مصادف با ۱۱ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد) از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا