1%
  • 0/10

روزهای پخش قسمت‌های سریال Loki رسما اعلام شد

چهارشنبه، روز خدای فریب

روزهای پخش قسمت‌های سریال Loki رسما اعلام شد ۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ کپی لینک
قسمت های سریال Loki

به جای جمعه، تاریخ پخش قسمت های سریال Loki هر چهارشنبه یکبار خواهد بود و روز ۱۹ خرداد (۹ ژوئن) اولین اپیزود آن از شبکه دیزنی پلاس (Disney Plus) بخش می‌شود.

پس از آنکه خدای فریب و شرارت در همان لحظه‌های ابتدایی فیلم Avengers: Infinity War کشته شد، بسیاری از طرفداران فکر می‌کردند که دیگر قرار نیست تا این کاراکتر را در دنیای سینمایی مارول ببینند. به هر حال ثانوس (Thanos) پس از خفه کردن لوکی (Loki)، عملا اعلام کرد که اینبار دیگر خبری از فریب و حقه‌های جادوگری برای فرار از مرگ نیست! اما چنان که به نظر می‌رسد، لوکی اگر فرصتی برای زنده ماندن، حتی اگر در یک خط زمانی دیگر هم را هم پیدا کند، قطعا از آن استفاده خواهد کرد.

فیلم Avengers: Endgame عملا درباره فداکاری و بازگرداندن افرادی بود که توسط بشکن معروف ثانوس پودر شده بودند. این در حالی است که لوکی محو نشده بود که با بشکن دوباره بازگردد، بلکه کشته شده بود. با این حساب، کسی که تام هیدلستون (Tom Hiddleston) قصد ایفای نقش او را در سریال مورد انتظار Loki دارد، یک ورژن دیگر از این کاراکتر است که نظم در زمان را بهم ریخته و همراه با سنگ فضا (Space Stone) از نبرد نیویورک در فیلم Avengers فرار کرده است!

با این وجود فرار لوکی به این معنا نیست که دیگر آزاد شده و می‌تواند در هر چیزی دخالت کند، بلکه او برای بر هم زدن نظم قوانین زمان، به دادگاه خاص آن برده می‌شود تا برای نجات خط زمانی اصلی، به نیروهای آن کمک کند. در غیر این صورت، برای همیشه از واقعیت محو خواهد شد؛ چیزی که لوکی هیچوقت به دنبال آن نیست.

دلیل ایجاد تغییر در تاریخ پخش جدید قسمت های سریال Loki

در ویدیو تازه منتشر شده توسط تام هیدلستون، او پس از اشاره کردن به این موضوع که لوکی در میان ابرقهرمان‌های مختلف معمولا بسیار کمتر دیده می‌شود، اظهار می‌کند که اینبار اوضاع کمی متفاوت خواهد بود. همچنین در نهایت او اعلام می‌کند که «حال چهارشنبه‌ها جمعه‌های جدید ما هستند» و طرفداران می‌توانند به جای ۲۱ از تاریخ ۱۹ خرداد قسمت های جدید سریال Loki را هر چهارشنبه یکبار تماشا کنند.

دلیل این کار هم بسیار واضح است، چراکه همه چیز درباره فیلم Black Widow خواهد بود. این فیلم از سال گذشته تاکنون تاخیر خورده و حتی از اواسط بهار به اواخر آن نیز دوباره به زمانی دیگر موکول شده تا بیشتری فروش را از بلیط‌های سینما داشته باشد. با این حال اگر مارول طبق برنامه پیشین کار خود را انجام می‌داد، قسمت آخر سریال Loki در یک روز همزمان با فیلم Black Widow پخش می‌شد که هرگز باب میل سازندگان نیست. به هر حال آن‌ها تمامی تلاش خود را کرده‌اند تا Black Widow بیشترین فروش را داشته باشد و رفته رفته به حالت اکران فیلم‌ها در سینما بازگردند.

همچنین سریال‌های شبکه دیزنی پلاس ظاهرا یکی پس از دیگری رکوردهای تماشای آنلاین را توسط کاربران می‌شکنند. تاکنون سریال The Falcon And The Winter Soldier پر بیننده‌ترین سری این شبکه استریم بوده و احتمالا Loki نیز بعد از پخش تمامی قسمت‌ها رکورد جدیدی را ثبت می‌کند. اما کمپانی مارول هرگز نمی‌خواهد که طرفداران در یک روز بین Black Widow و Loki یکی را انتخاب کنند. به هر حال بازگشت کاراکتر محبوب لوکی یکی از دلایلی خواهد بود که طرفداران قرار است تا آمار بازدید سریال اختصاصی آن را منفجر کنند! در نتیجه مارول هرگز نباید زمان پخش سریال‌های و فیلم‌هایش را با یکدیگر قاطی کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments