اطلاعات جدیدی از تاریخ پخش فصل دوم Loki منتشر شد

آیا فصل جدید Loki تاخیر خورده است؟

تاریخ پخش فصل دوم Loki

اخیرا یک شایعه جدید درباره تاریخ پخش فصل دوم Loki منتشر شده و طبق آن، به نظر می‌رسد که استودیو مارول (Marvel Studios) این سریال را کمی دیرتر از زمانی که انتظار داشتیم، از شبکه دیزنی پلاس (+Disney) پخش خواهد کرد.

در چند وقت اخیر، اخبار و گزارشات زیادی درباره تاخیر در تاریخ پخش یا اکران سریال‌ها و فیلم‌های فاز پنجم دنیای سینمایی مارول (MCU) منتشر می‌شود. همین موضوع باعث شده تا عده زیادی از طرفداران نگران عقب افتادن تاریخ پخش فصل دوم Loki شوند استودیو مارول در ابتدا اعلام کرد که فصل جدید و مورد انتظار این مجموعه تلویزیونی محبوب در تابستان ۲۰۲۳ پخش خواهد شد، اما سپس این زمان به «به‌زودی» تغییر پیدا کرد.

اکنون یکی از منابع خبری با نام کی‌سی والش (KC Walsh) از رسانه گیگز وردواید (Geeks Worldwide) اطلاعات جدیدی را درباره تاریخ پخش فصل دوم Loki به اشتراک گذاشته و ادعا کرده که این سریال از سپتامبر سال میلادی جاری (شهریور یا مهر ۱۴۰۲) کار خود را دوباره در دیزنی پلاس شروع می‌کند. پیش از این بازیگر سریال لوکی، اوون ویلسون (Owen Wilson) نیز اعلام کرده بود که فصل جدید تا پایان تابستان یا ماه سپتامبر پخش خواهد شد.

کی‌سی والش همچنین در ادامه گزارش خود اطلاعات بیشتری را در رابطه با دیگر آثار آینده دنیای سینمایی مارول به اشتراگ گذاشت و گفت که پخش سریال Echo از نوامبر امسال (آبان یا آذر ۱۴۰۲) آغاز می‌شود. این منبع خبری همچنین ادعا می‌کند که سریال Ironheart نیز تاخیر خورده و زودتر از سال ۲۰۲۴ شاهد پخش آن نخواهیم بود.

هنوز گزارش پخش فصل دوم سریال Loki در ماه سپتامبر در حد یک شایعه است و توسط هیچ مرجع رسمی‌ای تائید نشده، بنابراین اگر چه منبع خبری آن نسبتا معتبر است، اما باید منتظر اعلام رسمی استودیو مارول بمانیم. البته ماه سپتامبر برای آغاز به کار فصل جدید ماجراهای خدای شرارت، زمان منطقی‌ای به نظر می‌رسد. از آنجایی که اتفاقات و داستان فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania ارتباط زیادی با داستان فصل دوم سریال Loki دارد، نباید میان پخش این دو اثر فاصله خیلی زیادی باشد.

از طرف دیگر قرار است تا از تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۴۰۲) شاهد آغاز پخش سریال ۶ قسمتی Secret Invasion باشیم که انتظار می‌رود تا تاریخ ۲۶ ژوئیه (۴ مرداد) نمایش آن به پایان برسد. بعد از آن هم از اوایل ماه اوت پخش سریال جدید جنگ ستارگان (Star Wars) و اسپین‌آف سریال The Mandalorian با نام Ahsoka آغاز می‌شود. بنابراین فصل دوم سریال Loki می‌تواند پس از به پایان رسیدن این سریال، کار خود را آغاز کند.

سریال Loki توسط مایکل والدرون (Michael Waldron) ساخته شده است، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ای که در کارنامه‌اش نویسندگی سریال Community، یک قسمت از سریال Rick and Morty و فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness و نویسندگی و تهیه‌کنندگی سریال Heels به چشم می‌خورد. او همچنین وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم Avengers: Secret Wars را نیز بر عهده دارد. مانند فصل اول، فصل دوم سریال Loki نیز در ۶ قسمت پخش خواهد شد.

4.4 8 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا