1%
  • 0/10

تریلری جدیدی از فصل دوم سریال لوکی پشت درب‌های بسته در مراسم D23 Expo منتشر شد

نگاهی اختصاصی به سکانس آغازین فصل دوم

تریلری جدیدی از فصل دوم سریال لوکی پشت درب‌های بسته در مراسم D23 Expo منتشر شد ۱۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فصل دوم سریال لوکی

به‌تازگی تریلری جدید از فصل دوم سریال لوکی پشت درب‌های بسته در مراسم D23 Expo منتشر شده که ضمن ارا‌‌ئه جزئیات جدیدی از جایگاه سریال در خط زمانی دنیای سینمایی مارول، نگاهی به سکانس آغازین قسمت اول داشته است.

مجموعه تلویزیونی شش قسمتی لوکی نه‌تنها به پربازدیدترین سریال‌ استودیو مارول تبدیل شد، بلکه با بازگرداندن دوباره تام هیدلستون (Tom Hiddleston) به نقش خدای شرارت، یکی از بهترین داستان‌های مولتی‌ورسی که طی چند سال اخیر ساخته شده است را روایت کرد. از بزرگترین دلایلی که این اسپین آف سریالی توانسته جایگاهی ویژه در قلب طرفداران بدست بیاورد و استانداردهای یک داستان مولتی‌ورسی را از نو تعیین کند می‌توان به داستان خوب، شخصیت‌پردازی قوی، جلوه‌های بصری خیره‌کننده، موسیقی متن گوش نواز، بازی ستودنی بازیگران، هدر ندادن پتانسیل شخصیت‌های اصلی و از همه مهمتر راه اندازی داستان کلی حماسه مولتی‌ورس به بهترین شکل ممکن اشاره کرد.

حالا با آغاز مراسم D23 Expo که درست مثل کمیک کان سن دیگو هر ساله بستری برای شبکه‌های تلویزیونی، استودیوها، شرکت‌های تولیدی و سرویس‌های استریم بزرگ فراهم می‌کند تا بتوانند آخرین اخبار در رابطه با پروژه‌های جدید خود را با طرفداران به اشتراک بگذارند، استودیو مارول روز گذشته با تریلری جدید از فصل دوم سریال لوکی به استقبال شرکت‌کنندگان مراسم رفته است. متاسفانه این تریلر بنا به‌دلایلی نامعلوم، پشت درب‌های بسته به‌نمایش درآمده اما به‌لطف توصیف برخی تماشاگران، می‌دانیم ماجراجویی جدید لوکی چگونه آغاز می‌شود.

داستان فصل دوم دقیقا از همان جایی آغاز می‌شود که فصل اول به پایان رسید. اینطور که پیداست، قسمت اول با نمایی از مجسمه کانگ شروع می‌شود، سپس خدای شرارت را از پنجره یکی از دفاتر سازمان TVA می‌بینیم که توسط موبیوس و چندین مامور تعقیب می‌شود. درست زمانیکه موبیوس به لوکی می‌رسد، او با یک وسیله نقلیه فرار کرده و به‌خاطر سرعت زیادش با اتاق کنترل تصادف می‌کند. اینجاست که لوکی با یوجین، همان مسئول بایگانی معرفی شده در فصل اول روبرو می‌شود اما قبل از اینکه بتواند خودش را معرفی کند در زمان جابجا می‌شود (همانطور که در تریلرها دیدیم). در آخر، خدای شرارت داستان یکی از نسخه‌های مولتی‌ورسی خود را می‌بیند ولی درست قبل از اینکه بتواند با او صحبت کند دوباره در زمان جابجا می‌شود.

در حال حاضر معلوم نیست که آیا استودیو مارول این تریلر جدید را با عموم به اشتراک خواهد گذاشت یا خیر. اما با توجه به اینکه تنها یک ماه تا پخش سریال از دیزنی پلاس باقیست، انتظار می‌رود در هفته‌های آتی بخش‌هایی از آن را در قالب تیزر و ویدیوهای تبلیغاتی کوتاه ببینیم.

خوشبختانه تاریخ پخش فصل دوم سریال به شدت مورد انتظار لوکی علیرغم اعتصابات در جریان و همچنین تغییر برنامه مجدد استودیو مارول تغییر نکرده و همچنان برای تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments