آمار بازدید قسمت اول فصل دوم سریال لوکی تاریخ‌ساز شد

پربازدیدترین افتتاحیه سال جاری؟

آمار بازدید قسمت اول فصل دوم سریال لوکی تاریخ‌ساز شد پارسا خلیلی ۲ ۱۸ مهر ۱۴۰۲ مارول

استودیو مارول و دیزنی پلاس به‌تازگی آمار بازدید قسمت اول فصل دوم سریال لوکی که رکوردی بزرگ محسوب می‌شود را با طرفداران به اشتراک گذاشتند.

در یک بیانیه مطبوعاتی که توسط استریمر به اشتراک گذاشته شده، به صورت رسمی تایید شد که قسمت اول مجموعه تلویزیونی انفرادی خدای شرارت پس از سه روز پخش در سرویس استریم دیزنی پلاس، بازدید بی‌سابقه و شگفت انگیز یازده میلیونی را تجربه کرده است. قبلا خیلی به ندرت سرویس‌ و شبکه‌های استریم مانند دیزنی پلاس داده‌های مشترکین خود را با عموم به اشتراک می‌گذاشتند، اما اکنون رونمایی از آمار بازدید و مقایسه‌ آنها با سایر آثار سینمایی و تلویزیونی به‌طور فزاینده‌ای رایج شده است.

طبق این آمار، قسمت اول فصل دوم سریال لوکی به دومین افتتاحیه پربازدید و موفق سال جاری تبدیل شده است. حالا شاید بپرسید کدام سریال دیزنی پلاس در رتبه اول قرار دارد؟ جواب افتتاحیه فصل سوم سریال محبوب The Mandalorian است که متاسفانه بنا به دلایلی نامشخص آمار بازدید و اطلاعات تکمیلی آن توسط دیزنی با عموم به اشتراک گذاشته نشده است. بنابراین در حال حاضر مشخص نیست که ادامه ماجراجویی مولتی‌ورسی خدای شرارت با چقدر اختلاف عنوان پربازدیدترین افتتاحیه سال ۲۰۲۳ را به ماندالوریان باخته است.

با این حال، آمار بازدید مورد انتظارترین سریال فاز پنجم دنیای سینمایی مارول بزرگ‌تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید، زیرا همانطور که دیزنی در بیانیه مطبوعاتی خود اشاره کرده، قسمت اول تنها در سه روز به بازدیدی یازده میلیونی دست یافته که در مقایسه با بازدید چهارده میلیونی اسپین آف Ahsoka در پنج روز، شروعی قدرتمند و تحسین برانگیز محسوب می‌شود. همچنین اگر میانگین داده‌های قسمت اول در طول سه روز گذشته را به‌دست آورید، متوجه می‌شوید که هر ۲۴ ساعت معادل چیزی حدود ۳.۶ میلیون بازدید است. حالا اگر آن را در پنج ضرب کنید، آمار بازدید در پنج روز اول به رقم شگفت انگیز ۱۸ میلیون می‌رسد که باز هم نسبت به آمار جدیدترین اسپین آف جنگ ستارگان بهتر است.

قسمت‌های فصل دوم سریال لوکی جمعه هر هفته از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا