موسیقی متن فصل دوم سریال شخصیت لوکی به همان سبک قبل ساخته خواهد شد

باز هم حماسی و جذاب

فصل دوم سریال شخصیت لوکی

ناتالی هولت (Natalie Holt) که موسیقی متن فصل اول Loki را آهنگسازی کرده بود، اعلام کرده که برای فصل دوم سریال شخصیت لوکی باز دست به کار می‌شود!

شاید زیاد به این موضوع توجه نکرده باشید، اما آهنگ و صدای زمینه همیشه در تمامی آثار تصویری حکم روح اثر را دارند. شاید برای همین باشد که فیلم‌های کریستوفر نولان (Christopher Nolan) حس و حال خاصی را به بیننده منتقل می‌کنند؛ طوری که اگر یک بار به شنیدن ریتم موسیقی پس‌زمینه دقت کنید، راحت متوجه این موضوع خواهید شد.

با این وجود این ویژگی تنها مختص به این کارگردان خاص نیست، بلکه فیلم‌ها، سریال‌ها و بازی‌های ویدیویی بسیاری وجود دارند که آهنگ زمینه آن‌ها پس از چندبار شنیدن، در ذهن بینندگان نهادینه می‌شود. برای مثال، می‌توان فصل اول سریال Loki را عنوان کرد. آهنگ زمینه این سریال به حدی جذاب بود که عملا تم سازمان TVA در آن خلق شد و با شنیدن آن، می‌توانید ارتباط داستان با مسئله سفر در زمان را بهتر از همیشه درک کنید!

موسیقی متن سریال لوکی

ناتالی هولت، آهنگساز فصل اول سریال Loki بود که توانست اثری ماندگار را برای طرفداران خلق کند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که استودیو مارول (Marvel Studios) ظاهراراز او درخواست کرده تا برای فصل دوم نیز دست به کار شود!

خود او این خبر را با منتشر کردن پستی در فضای مجازی تایید کرده، و از طرفی جالب است که همراه این پست، تصویر یک گیاه که لوکی نام دارد را گذاشته است! او پیش‌تر درباره فصل اول نیز جزئیات جالبی را درباره شخصیت He Who Remains گفته بود و اظهار داشت که هنگام ضبط موسیقی و تم مربوط به او، این کاراکتر را نوعی شخصیت فوق ابرقدرت تصور می‌کرده است.

(تم کانگ فاتح) یه جور حالت اعلی‌حضرت‌طور، یا ابرقدرت داره. انگار که اون یجور خداست، یه فرد خیلی مهم که وظیفه کنترل زمان رو داره. مثلا دیگه فکر نکنم بزرگ‌تر از اون توی این جهان وجود داشته باشه. و البته باید بگم در عین حال طرح اون زیبا هم هست.

پس از شروع سال جدید و رد شدن از بهار ۱۴۰۲، در تابستان سال آینده می‌توانیم شاهد فصل دوم از سریال اختصاصی شخصیت لوکی باشیم. تام هیدلستون (Tom Hiddleston) برای ایفای نقش خدای شرارت باز می‌گردد تا اینبار، ماجرایی متفاوت را در سازمان TVA برای ما به تصویر بکشد.

4.3 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا