آیا فصل سوم سریال لوکی ساخته می‌شود؟

سرپرست نویسندگان پاسخ می‌دهد

فصل سوم سریال لوکی

همزمان با اتمام فصل دوم، ساحت فصل سوم سریال لوکی به بحثی در داغ در میان کاربران فضای مجازی تبدیل شده است.

فصل دوم سریال Loki که از شش قسمت تشکیل شده چند روز پیش به پایان رسید. خدای شرارت در این فصل تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا جلوی نابودی سازمان اختلالات زمانی را بگیرد؛ سازمانی که نابودی‌اش می‌تواند به مرگ میلیون‌ها انسان منجر شود. البته خدای شرارت برای رسیدن به خواسته‌اش به کمک شخصیت‌های دیگر مانند موبیوس، سیلوی و هانتر بی ۱۵ نیاز دارد.

وقتی تیتراژ قسمت پایانی فصل اول به نمایش درآمد، تایید شد که فصل دوم سریال Loki ساخته می‌شود. با در نظر گرفتن این مورد، طرفداران فرنچایز Marvel Cinematic Universe انتظار داشتند اتفاق مشابهی در انتهای قسمت دوازدهم رخ دهد اما چنین چیزی را شاهد نبودیم تا شبهاتی پیرامون نمایش ادامه ماجراجویی‌های لوکی در قالب یک سریال اختصاصی بوجود بیاید.

اریک مارتین (Eric Martin) سرپرنوست نویسندگان فصل دوم Loki بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه CinemaBlend انجام داده است. طبق گفته او، مارول در حال حاضر هیچ برنامه برای ساخت فصل سوم سریال لوکی ندارد:

رویکردمان در قبال سریال مانند یک کتاب دو جلدی بود: فصل اول، جلد نخست بود و فصل دوم هم ماجرای لوکی و سازمان اختلالات زمانی را به یک جمع بندی رساند. اینکه داستان در ادامه چطور پیش می‌رود، نمی‌دانم. من فقط می‌خواستم در طول دو فصل یک داستان کامل را روایت کنم.

کوین رایت (Kevin Wright) یکی از تهیه کنندگان سریال Loki بوده و عدم برنامه ریزی برای ساخت فصل سوم را در مصاحبه‌ای جداگانه تایید کرده است:

بدون شک فصل دوم را طوری نساختیم که به نیاز باشد به سراغ فصل سوم برویم؛ برخلاف کاری که با فصل اول کرده بودیم. البته فکر می‌کنم همچنان می‌توان داستان‌های بسیار بسیار بسیار بیشتری را با لوکی روایت کرد.

تام هیدلستون (Tom Hiddleston) اخیراً جمله‌ای را به زبان آورده که بسیاری آن را اشاره‌ای به پایان نقش آفرینی‌اش بعنوان لوکی می‌دانند. او قسمت آخر فصل دوم را «جمع بندی زندگی ۱۴ ساله‌اش» توصیف کرد.

3.8 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا