کارگردان فصل دوم سریال لوکی سکوت خود را درباره اتهامات جاناتان میجرز شکست

نظر کسری فراهانی درباره ابرشرور بزرگ حماسه مولتی‌ورس

کارگردان فصل دوم سریال لوکی سکوت خود را درباره اتهامات جاناتان میجرز شکست پارسا خلیلی ۶ ۳۰ مهر ۱۴۰۲ مارول
اتهامات جاناتان میجرز

کسری فراهانی (Kasra Farahani)، طراح و کارگردان ایرانی الاصل فصل دوم سریال لوکی، به‌تازگی برای اولین بار درباره دستگیری اتهامات جاناتان میجرز (Jonathan Majors) اظهار نظر کرده است.

جاناتان میجرز یکی از بازیگران برجسته‌ای است که اخیرا با ایفای نقش در فیلم‌‌هایی مانند Creed 3 و Ant-Man and The Wasp: Quantumania حسابی سر و صدا کرده است. با اینکه مذاکرات او با استودیو مارول برای ایفای نقشی کلیدی به‌عنوان ابرشرور بزرگ بعدی دنیای سینمایی مارول در وضعیت مطلوبی قرار داشت، اما چند ماه پیش به جرم درگیری خانگی با زنی سی ساله به‌نام گریس جباری (Grace Jabbari) و همچنین اتهام به خفه کردن، تعرض و آزار و اذیت توسط پلیس شهر نیویورک دستگیر شده بود.

خوشبختانه به‌دنبال دستگیری میجرز، یکی از وکلای او در بیانیه‌ای تایید کرد که هیچکدام از این اتهامات صحت ندارند و در واقع این خانم جباری بوده که به موکلش حمله کرده است. او سپس در نامه‌ای به قاضی پرونده گفت که داستان خانم جباری یک دروغ بزرگ است و اتفاقات طور دیگری رخ داده است. در واقع خانم جباری پس از درگیری فیزیکی با آقای میجرز، محل را ترک کرده و ساعاتی بعد درون کمد خانه‌اش از هوش می‌رود که به ایجاد برخی جراحات روی صورت و بدنش منجر می‌شود. در حال حاضر پرونده به نفع جاناتان میجرز پیش رفته و به‌زودی بی‌گناهی او ثابت می‌شود.

در گفتگو با ورایتی، کسری فراهانی که کارگردانی قسمت سوم فصل دوم سریال لوکی را برعهده داشته، روز گذشته برای اولین بار درمورد دستگیری و اتهامات این ستاره محبوب و بااستعداد صحبت کرد. وقتی از فراهانی درباره جاناتان میجرز پرسیده شد، او خاطرنشان کرد که “تجربه بسیار خوبی سر صحنه فیلمبرداری” با میجرز و سایر بازیگران داشته است.

مطمئنا شنیدن چنین خبر تلخی شوکه‌کننده بود اما من هیچ چیزی درباره‌اش نمی‌دانم. تنها چیزی که می‌دانم این است که تجربه فوق‌العاده‌ای سر صحنه فیلمبرداری با میجرز و سایر بازیگران داشتم. همه خیلی خوب با هم کار کردند. به‌عنوان کارگردان پروژه احساس خوشبختی می‌کنم چون فرصت کار کردن با چنین بازیگران خوب و بااستعدادی برای هر کسی پیش نمی‌آید.

با وجود اینکه جایگاه فعلی جاناتان میجرز در دنیای سینمایی مارول پیچیده است، اما به نظر می‌رسد که مشارکت او با استودیو مارول در وضعیت خوبی قرار دارد چراکه طبق شایعات تازه مطرح شده، او قراره پس فصل دوم سریال لوکی، ایفاگر نقش نسخه‌های دیگری از کانگ فاتح در فصل دوم سریال مون نایت و دو فیلم بعدی انتقام جویان باشد.

سه قسمت اول فصل دوم سریال لوکی هم اکنون در دیزنی پلاس در حال پخش است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا