تصویر پشت صحنه قسمت سوم سریال Loki بازیگران را در کنار بدلکاران نشان می‌دهد

لوکی‌ها در لمنتیس

قسمت سوم سریال Loki

قسمت سوم سریال Loki هفته گذشته پخش شده بود و حال پس از چند روز، یکی از عوامل پشت صحنه این مجموعه، تصویری از خود و بازیگران نقش اصلی را در کنار بدلکاران منتشر کرده است.

در جدیدترین قسمت از سریال محبوب Loki، بالاخره از جزئیات بسیاری درباره انجمن TVA و همچنین شخصیت سیلوی (Sylvie) رونمایی شد؛ به نحوی که نزدیک به یک ساعت شاهد دیالوگ‌های پشت سر هم بین این کاراکتر و لوکی بودیم که با دیدن نسخه متفاوت و مؤنث خود متعجب شده بود. در حالی که سیلوی شاید اصلا یک مدل دیگر از لوکی نباشد!

در قسمت دوم هم موبیوس (Mobius) توضیح داد که هر مدل از لوکی با نسخه دیگر فرق می‌کند و ممکن است آن‌ها هرگز شبیه به یکدیگر نباشند، در نتیجه می‌توان سیلوی را چنین شخصیتی دانست که در واقع مانند لوکی فرزند لافی (Laufy) بوده و زندگی متفاوتی را داشته است. برای مثال اشاره شد که او هرگز مانند لوکی در ازگارد با مادرش آشنا نشده و حتی جادو خاص خود را خودش به دست آورده، نه اینکه فریگا (Freyga) آن را آموزش داده باشد.

با این وجود، جدای از شخصیت سیلوی و تفاوت‌هایی که او با لوکی دارد، قسمت سوم درباره فرار لوکی و سیلوی به یکی دیگر از اتفافات آخرالزمانی بود که اینبار در سال ۲۰۷۷ در سیاره لمنتیس (Lementis) رخ می‌دهد؛ جایی که قمرهای این سیاره نابود شده و تکه‌های آن همگی به سطح لمنتیس پرتاب می‌شوند تا مانند موشک سیاره را نابود کنند. اما اینکه آیا لوکی و سیلوی می‌توانند از این مکان جان سالم به در ببرند یا که نه، هنوز مشخص نیست.

تصویر پشت صحنه قسمت سوم سریال Loki

در این شرایط تنها کسی که لباس مناسبی پوشیده من هستم! به تمام افرادی که در این تصویر هستند افتخار می‌کنم، آن‌ها در لمنتیس هر روز تمام تلاش خود را کردند.

مونیک گاندرتون (Monique Ganderton) کارگردان بخش هماهنگی بدلکاران سریال Loki تصویر فوق را در فضای مجازی منتشر کرده که در آن تام هیدلستون (Tom Hiddleston) به همراه بدلکار خود مت لابورد (Matt LaBorde) و همچنین سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) به همراه بدلکار شخصیت سیلوی، سارا ایروین (Sarah Irwin) دیده می‌شوند.

به نظر من جزئیات فوق‌العاده بیشتری درباره این شخصیت وجود دارد. اما یک نکته (که درباره سیلوی) می‌توانم بگویم، این است که او با آنچه که در کمیک‌ها وجود دارد فرق می‌کند؛ یعنی او یک کاراکتر خاص و متفاوت است، اما قاعدتا یک منبعی وجود دارد که ما اطلاعات مربوط به او را استخراج کرده‌ایم. فعلا کافیست بدانید که نام او سیلوی بوده و در حال فرار است، بقیه جزئیات را در قسمت‌های آینده خواهید دید.

در تریلر قسمت چهارم، دیده شده که سیلوی نیز توسط ماموران TVA دستگیر می‌شود، اما آیا او و لوکی می‌توانند مولتی‌ورس را بالاخره در دنیای سینمایی مارول ایجاد کنند؟

قسمت چهارم سریال Loki در تاریخ ۹ تیر (۳۰ ژوئن) از شبکه استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا