ویکتور تایملی، تنها واریانت کانگ فاتح در فصل دوم Loki نیست!

شخصیتی غیرمنتظره بازمی‌گردد

واریانت کانگ فاتح در فصل دوم Loki

اینطور که بنظر می‌رسد، پیش بینی‌ها اشتباه بوده و ویکتور تایملی تنها واریانت کانگ فاتح در فصل دوم Loki نیست.

اگرچه The Marvelsدر لیست آثار رو به اکران قرار دارد، بخش قابل توجهی از تمرکز مخاطبان روی فصل دوم Loki قرار دارد. اتفاقات فصل جدید دقیقاً بعد از فصل نخست روایت می‌شود. در پی مرگ «کسی که می‌ماند» (He Who Remains)، خط زمانی مقدس نابود شده و جهانی که خدای شرارت می‌شناخته دیگر وجود ندارد. او باید با کمک موبیوس، دیگر شخصیت‌ها مانند سیلوی را یافته و در جهت جلوگیری از نابودی جهان تلاش کند.

با توجه به اولین تریلر فصل دوم لوکی، شخصیت‌های اصلی باید خود را برای مقابله با یکی از واریانت‌های کانگ فاتح (Kang The Conquerer) به نام ویکتور تایملی آماده کنند؛ واریانتی که نخستین بار در Ant-Man and the Wasp: Quantumania معرفی شد. اطلاعاتی از سرگذشت او موجود نبوده اما طبق آنچه در کمیک بوک‌ها دیده شده، ظاهراً از آینده به گذشته آمده و سعی دارد با تاسیس کارخانه‌های بزرگ جهان را در کنترل خود بگیرد.

وب سایت The Cosmic Circus در جدیدترین گزارش اختصاصی خود فاش کرده ویکتور تایملی تنها واریانت کانگ فاتح در فصل دوم Loki نیست. به بیان دقیقتر، مخاطب حین تماشای این سریال با «کسی که می‌ماند» تجدید دیدار می‌کند. The Cosmic Circus تاکید دارد صحنه‌های مربوط به این شخصیت، صحنه‌های کاملاً جدیدی هستند که در انتهای زمان و در سیتادل رخ می‌دهند.

جاناتان میجرز (Jonathan Majors) بازیگر نقش کانگ در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) به شمار می‌رود. او اوایل سال جاری میلادی به خشونت خانگی متهم و حتی دستگیر شد. با گذشت مدت کوتاهی از زندان بیرون آمد و علی‌رغم انکار هر گونه خشونت از سوی سخنگوی رسمی، گمانه زنی‌هایی مبنی بر اخراج از MCU شکل گرفت. با توجه به حضورهای متعدد میجرز در پروژه‌های مختلف، بعید بنظر می‌رسد مارول بدنبال جایگزینی میجرز با یک هنرپیشه دیگر باشد.

قسمت‌های جدید سریال Loki از تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) پخش خواهند شد.

4.4 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا