بازیگر سریال لوکی نسبت به شایعه حضورش در فیلم Deadpool 3 واکنش نشان داد

بازیگر میس مینتس سکوت خود را شکست

بازیگر سریال لوکی نسبت به شایعه حضورش در فیلم Deadpool 3 واکنش نشان داد پارسا خلیلی ۶ ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
بازیگر سریال لوکی

به تازگی بازیگر سریال لوکی به شایعات منتشر شده مبنی بر حضور شخصیت او در فیلم Deadpool 3 پاسخ داده است.

قسمت سوم ددپول اولین پروژه دنیای سینمایی مارول با درجه سنی بزرگسالان خواهد بود که بازگشت ددپول رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و ولورین هیو جکمن (Hugh Jackman) را به‌همراه دارد و روایت‌گر داستانی مولتی‌ورسی در فاز ششم است. بخاطر اینکه هنوز جزئیات زیادی از داستان فیلم در دست نیست، شایعات بسیار زیادی در فضای مجازی پخش شده و یکی از آنها بازگشت دوباره شخصیت میس مینتس است. این شایعه ابتدا وقتی شکل گرفت که رایان رینولدز در پاسخی به توییت اکانت غیر رسمی میس مینتس گفت “سلام میس مینتس”. شاید جمله رایان معنای خاصی نداشته باشد ولی به‌دلیل حضور کانسپت سفر در زمان و دنیاهای موازی در فیلم، جمله او باعث شد شایعاتی مبنی بر دخیل بودن سازمان TVA منتشر شود.

آیا میس مینتس در فیلم Deadpool 3 حضور دارد؟

اخیرا تارا استرانگ (Tara Strong) در مصاحبه‌ای با Agents of Fandom در فن اکسپو کلیولند (FAN EXPO Cleveland) برای اولین بار نسبت به شایعات مبنی بر حضور میس مینتس در قسمت سوم ددپول واکنش نشان داد. او اعتراف کرد که هیچ چیزی درباره بازگشت احتمالی شخصیتش نمی‌داند ولی اگر هم می‌دانست به کسی چیزی نمی‌گفت.

من تازه امروز از این موضوع باخیر شدم و واقعا نمی‌دانم صحت دارد یا نه؟ راستش، اگر می دانستم به شما نمی گویم، اما از آنجایی که می دانم، هنوز چیزی در مورد آن نمی دانم. دروغ چرا اگر هم می‌دانستم مسلما درباره‌اش با کسی صحبت نخواهم کرد. اما در کل من همیشه برای بازگشت به این شخصیت آماده‌ام. به نظر من میس مینتس شخصیت جالبی است و به فیلم انفرادی خود نیاز دارد.

طبق صحبت‌های استرانگ اگر او اطلاعاتی از بازگشت میس مینتس به دنیای سینمایی مارول داشته باشد، با هیچ کس درباره‌اش صحبت نخواهد کرد. با این حال، حتی اگر مارول و نویسندگان فیلم Deadpool 3 نقش خاصی برای میس مینتس در نظر نداشته باشند، همچنان احتمال دارد تا ساعت نارنجی رنگ TVA در پروژه دیگری مثل فصل دوم سریال لوکی حضور پیدا کند. علاوه بر این، با حضور لوکی و موبیوس در سکانس پس از تیتراژ فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania، طرفداران اکنون می‌دانند که سازمان TVA می‌تواند در هر پروژه و خط داستانی ظاهر شود. در واقع هر جایی که سازمان TVA در آن حضور داشته باشد، میس مینتس هم به‌ناچار حضور خواهد داشت.

فیلم مورد انتظار Deadpool 3 در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ (۱۸ آبان سال ۱۴۰۳) روی پرده سینماها می‌رود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا بازگرداندن میس مینتس به قسمت سوم ددپول امری منطقی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.5 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا