تماشا کنید: با کارکتر رایان در تریلر جدید Life is Strange: True Colors آشنا شوید

این کارکتر‌های به‌یاد‌ماندنی

تماشا کنید: با کارکتر رایان در تریلر جدید Life is Strange: True Colors آشنا شوید نریمان هروی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

تریلر جدید Life is Strange: True Colors روز گذشته منتشر شد و یک Park Ranger به نام رایان را به ما معرفی کرد.

به نظر می‌رسد که فرنچایز Life is Strange هیچوقت نمی‌خواهد دست از سر اضافه کردن کارکتر‌های اضافه بردارد. همچنین نسخه جدید این سری یعنی Life is Strange: True Colors به اضافه کردن کارکتر‌های متفاوت و البته به‌یاد‌ماندنی ادامه داده و اسکوئر انیکس هم به هرکدام از این کرکتر‌ها، تریلری مخصوص را اختصاص داده تا مخاطبین با آن‌ها بیشتر آشنا شوند. پس از معرفی گیب، که برادر پروتاگونیست بازی یعنی الکس است، در تریلر جدید Life is Strange: True Colors هم‌اکنون قرعه به اسم کرکتری با نام رایان افتاده.

همان‌گونه که در ویدئو می‌بینید، رایان یک Park Ranger در شهر Haven Springs است. او فردی آرام و باهوش به شمار می‌رود و همچنین یکی از دوستان بسیار نزدیک الکس در طول بازی است. شما می‌توانید تریلر جدید Life is Strange: True Colors را برای دریافت اطلاعات بیشتر تماشا نمایید.

بازی Life is Strange: True Colors در تاریخ ۱۹ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ سپتامبر) برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس وان،‌ ایکس‌باکس سری اکس/اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و گوگل استدیا منتشر خواهد شد. جالب است بدانید که این بازی برخلاف نسخه‌های قبلی این سری، اپیزودی نخواهد بود و نسخه‌ی کامل آن در ابتدا منتشر خواهد شد. همچنین اگر از دوست‌داران نسخه‌های قبلی این سری هستید، می‌توانید نسخه  Life is Strange Remastered Collection را که در واقع یک ریمستر از نسخه اول سری و Life is Strange: Before the Storm محسوب می‌شود را در فصل پاییز امسال، تهیه کنید.

نظر شما در مورد فرنچایز Life is Strange چیست؟ کدام نسخه‌ی آن را بیشتر از نسخه‌های دیگر دوست داشتید؟ با کدام کارکتر این سری، همذات‌پنداری کردید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا