#مهسا_امینی

تماشا کنید: اسکوئر انیکس بازی Life is Strange: True Colors را معرفی کرد

Life Is Strange: Remastered Collection در سال جاری میلادی عرضه می‌شود

تماشا کنید: اسکوئر انیکس بازی Life is Strange: True Colors را معرفی کرد سورنا رضایی ۰ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

اسکوئر انیکس در جریان رویداد اختصاصی خود که ساعاتی قبل برگزار شد، بازی Life is Strange: True Colors را برای نخستین بار به نمایش گذاشت.

ژانویه‌ی سال جاری میلادی خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه دونت‌ناد اینترتینمنت خالق مجموعه‌ی Life is Strange قراردادی را با شرکت چینی تنسنت امضا کرده که از نتایج آن می‌توان به دریافت سرمایه‌ی ۳۰ میلیون یورویی اشاره کرد. استودیوی فرانسوی آن زمان تاکید داشت می‌خواهد روی محصولات جدیدی کار کرده و به صورت مستقل آن‌ها را در بازارهای جهانی عرضه کند. انتشار چنین خبری کافی بود تا گمانه‌زنی‌ای مبنی بر اتمام همکاری دونت‌ناد و اسکوئر انیکس برای کار روی Life is Strange به وجود بیاید؛ گمانه‌زنی‌ای که حالا با اطمینان می‌توان گفت حقیقت داشته است.

اسکوئر اینکس در جریان رویداد اختصاصی خود به صورت رسمی از بازی Life is Strange: True Colors رونمایی کرده است. داستان در هیون اسپرینگز جریان داشته و حول محور یک دختر آمریکایی-آسیایی به نام الکس چن می‌چرخد. او پس از هشت سال به شهر بازگشته تا برادر خود را بار دیگر ببیند اما اتفاقی غیرمنتظره رخ داده و زندگی او را از این رو به آن رو می‌کنند. مانند دیگر نسخه‌های Life is Strange، الکس طی اتفاقی متوجه می‌شود دارای قدرت‌های خاصی است. او می‌تواند عواطف دیگران را درک کرده، آن‌ها را جذب کند یا تغییراتی به وجود بیاورد. الکس پس از آشنایی با قدرت خود، سعی می‌کند راز پنهان شده در پشت پرده‌ی اتفاقی که برای برادش رخ داد را کشف کرده و بیشتر با گذشته‌ی دیگر ساکنان شهر آشنا شود.

بازی Life is Strange: True Colors شامل یک کراس‌اُور با Life Is Strange: Before the Storm می‌شود. کاربران حین تجربه‌ی True Colors با استف مواجه می‌شوند که یکی از دوستان نزدیک الکس چن به شمار می‌رود. استف نخستین بار در Before the Storm معرفی شده بود. در ضمن، وظیفه‌ی ساخت True Colors را دک‌ناین به دوش می‌کشد که که سابقه‌ی کار روی Before the Storm در پرونده‌ی هنری‌اش دیده می‌شود. سومین نسخه‌ی Life is Strange از سال ۲۰۱۷ میلادی در دست ساخت بوده است.

در انتها، لازم به ذکر است Life is Strange: True Colors در تاریخ ۱۹ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ سپتامبر) برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی برخلاف نسخه‌های پیشین در قالب اپیزود عرضه نشده و به صورت یک محصول کامل در دسترس قرار می‌گیرد.

Life Is Strange: Remastered Collection در سال جاری میلادی عرضه می‌شود

معرفی True Colors، تنها خبر مرتبط با Life is Strange نبود که در جریان رویداد اختصاصی اسکوئر انیکس اعلام شد. ناشر ژاپنی Life Is Strange: Remastered Collection را هم معرفی کرده که مطابق انتظار، سه نسخه‌ای که تا به امروز عرضه شده را شامل می‌شود. تاریخ دقیق انتشار مشخص نبوده و تنها می‌دانیم در پاییز سال جاری میلادی از راه می‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا