#مهسا_امینی

تماشا کنید: مجموعه بازی Life is Strange: Remastered Collection منتشر شد

دو نسخه ابتدایی را با پیشرفت‌های دو نسخه اخیر تجربه کنید

سری بازی Life is Strange همیشه دست کم گرفته شده، ولی واقعیت این است که این سری بازی یکی از انقلابی‌ترین و جذاب‌ترین سری بازی‌های دهه اخیر بوده و حال قصد دارد با مجموعه Life is Strange: Remastered Collection مخاطبین را بیش از پیش به سمت خود جذب کند.

بازی Life is Strange پس از انتشار در سال ۲۰۱۵ بسیاری را به وجد آورد و عنوانی انقلابی در صنعت بازی‌های ویدیویی بود که به شدت مورد تحسین کاربران و منتقدین قرار گرفت و با پشتیبانی بسیار عالی از طرف استودیو DontNod همراه شد و اپیزودهای مختلف آن طی یک سال عرضه شدند. نسخه دوم این بازی پس از دو سال با نام Life is Strange: Before the Storm منتشر شد و در حالی که عنوانی بسیار عالی و شگفت انگیز بود، نتوانست به موفقیت نسخه ابتدایی برسد و تقریبا تمامی کاربران و منتقدین انتظار بیشتری از استودیو توسعه دهنده آن داشتند و همه می‌دانستند که DontNod و تیم Deck Nine که به طور اختصاصی به توسعه Before the Storm پرداخت پتانسیل بسیار بیشتری دارند.

از Life is Strange: Before the Storm که گذر کنیم، به دو عنوان بعدی از این سری بازی با نام‌های Life is Strange 2 در سال ۲۰۱۸ و Life is Strange: True Colors در سال ۲۰۲۱ می‌رسیم که هر دو نظرات فوق‌العاده مثبتی را از طرف مخاطبین و منتقدین دریافت کردند و در کنار پیشرفت بخش داستانی این دو بازی، ما شاهد پیشرفت چشم گیر گیم پلی، جلوه‌های بصری و به طور کلی نکات فنی آن‌ها بودیم.

خبری که ما را بسیار خوشحال می‌کند، دریافت این پیشرفت‌های بسیار چشم گیر توسط دو نسخه ابتدایی این سری بازی یعنی Life is Strange و Life is Strange: Before the Storm است. به تازگی مجموعه بازی Life is Strange: Remastered Collection منتشر شده که دو نسخه ابتدایی این سری بازی را به همراه پیشرفت‌های فنی دو نسخه اخیر در اختیار شما قرار می‌دهد.

پیشرفت‌های فنی این دو بازی شامل پیشرفت جلوه‌های بصری، افزایش رزولوشن بازی‌ها، بهبود FPS آن‌ها و بسیاری پیشرفت‌های دیگر می‌شوند. یکی از اعضای بالا رتبه استودیو اسکویر انیکس، تیم منتشر کننده این بازی درباره مجموعهLife is Strange: Remastered Collection گفت:

ابتدا باید از تیم DontNod برای توسعه بازی Life is Strange و تیم Deck Nine برای توسعه بازی Before the Storm برای روی صحنه آوردن این احساسات درگیر کننده و شخصیت‌های دوست داشتنی تشکر کنم. نتیجه تلاش سخت هر دو تیم باعث شروعی احساسی و هیجان انگیز و نو با مجموعه Life is Strange: Remastered Collection برای بسیاری کاربران جدید طی سال‌های آینده است.

پیشرفت‌های مجموعه LIS: Remastered Collection علاوه بر موارد گفته شده شامل مدل شخصیت‌ها و فضای به روزرسانی شده، همخوانی بهتر لب‌ها و پیشرفت حالات چهره به لطف موشن کپچر پیشرفته، نور پردازی به روز و ارتقا یافته و به روزرسانی‌های گیم پلی برخی معماهای بازی می‌شوند. شما همچنین با دریافت این مجموعه به تمام محتوای نسخه دلوکس بازی‌ها دسترسی خواهید داشت که شامل چندین لباس مختلف و اپیزود Farewell می‌شوند. این مجموعه همچنین شامل تمام موسیقی‌های این سری بازی نیز خواهد بود.

لازم به ذکر است که اگر شما پیش‌تر نسخه Ultimate Edition بازی Life is Strange: True Colors را دریافت کرده باشید، به طور خودکار به این مجموعه دوست داشتنی دسترسی خواهید یافت. شما همچنین می‌توانید این مجموعه را به صورت جداگانه با قیمت ۳۹.۹۹ دلار در پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی خریداری کنید. آیا شما سری بازی Life is Strange را تجربه کرده‌اید؟ به نظر شما مجموعه Life is Strange: Remastered Collection می‌تواند مخاطبین را مثل گذشته جذب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا