شایعه: نقشه بازی GTA Online به زودی گسترش خواهد یافت!

احتمال بازگشت یکی از شهرهای قدیمی سری بازی جی تی ای به GTA Online

شایعه: نقشه بازی GTA Online به زودی گسترش خواهد یافت! نیما خدارحمی ۱ ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
شایعه شهر لیبرتی سیتی در GTA Online

اخبار بازی GTA V و GTA Online شاید خسته کننده، ولی جذاب هستند و جذابیت آن‌ها زمانی که مربوط به به‌ روزرسانی بزرگ باشند جذاب‌تر می‌شوند. طبق شایعات اخیر باید شاهد شهر لیبرتی سیتی در GTA Online باشیم!

این روزها ما هر ثانیه منتظر انتشار اطلاعات جدید از بازی GTA 6 هستیم و هر زمانی که نام سری بازی جی تی ای به میان می‌آید، آرزو داریم خبری رسمی از بازی GTA 6 باشد، ولی این مرتبه نیز اینگونه نیست، ولی به نظر راکستار برنامه‌های ویژه‌ای برای بازی GTA V که به تازگی برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس منتشر شده دارد. بدون شک یکی از دلایل محبوبیت بیش از حد بازی GTA V و به خصوص بازی GTA Online طی نه سال اخیر، انتشار مداوم به روزرسانی‌های پر محتوا بوده و طبق شایعات جدید، باید منتظر به روزرسانی عظیم برای این بازی باشیم.

افشاگر معروف و قابل اعتماد Matheusvictorbr به تازگی در صفحه توییتر خود اعلام کرده که استودیو راکستار طی تابستان آتی به روزرسانی عظیمی را برای بازی GTA Online منتشر خواهد کرد. او در ادامه تنها به یک نکته که البته مهم‌ترین نکته این به روزرسانی است اشاره داشت و آن گسترش نقشه بازی است. او همچنین عکسی از مجسمه آزادی شهر نیویورک را در کنار خبر خود منتشر کرد که به طور مستقیم به افزوده شدن شهر نیویورک در بازی GTA Online که در سری بازی GTA با نام لیبرتی سیتی شناخته می‌شود اشاره داشت.

این افشاگر برزیلی در گذشته اخبار بسیاری را از سری بازی Grand Theft Auto به انتشار رسانده که اکثریت آن‌ها به حقیقت پیوسته‌اند، با این حال نمی‌توان از افزوده شدن لیبرتی سیتی به بازی GTA Online اطمینان داشت و باید تا انتشار خبر رسمی توسط راکستا منتظر ماند. همیشه باید انتظار انتشار اطلاعات دروغین و البته تغییر برنامه‌های تیم توسعه دهنده بازی را داشت. البته این نکته نباید ناگفته بماند که پیش‌تر نیز ما با خبر گسترش نقشه بازی GTA Online و افزوده شدن شهر لیبرتی سیتی به این بازی مواجه شده بودیم.

در حقیقت اخبار مربوط به افزوده شدن شهر لیبرتی سیتی به بازی GTA Online به سال‌ها پیش برگشته، ولی هرگز خبری رسمی در این رابطه منتشر نشده است و تمام اخبار غیر رسمی انتشار یافته تابدین لحظه اشتباه بوده‌اند. نباید از این موضوع غافل شد که افزوده شدن شهر لیبرتی سیتی نه تنها می‌تواند به پایبندی بیشتر کاربران به بازی GTA Online کمک کند، بلکه می‌تواند بسیاری کاربران که از این بازی فاصله گرفته بودند را به این بازی دوست داشتنی بازگرداند و صد البته باعث سود هر چه بیشتر راکستار از این بازی شود.

در حال حاضر نمی‌توان خبر انتشار یافته توسط Mathuesvictorbr را تایید کرد و بدون شک اگر خبر منتشر شده توسط او حقیقت داشته باشد، باید به زودی با اخبار رسمی توسط راکستار روبه رو شویم. البته شکی نیست که راکستار به این زودی بازی GTA Online را رها نکرده و برنامه‌های بسیاری مختص نسل نهم دارد و از آنجایی که تاریخ انتشار دقیق بازی GTA 6 مشخص نیست، کاربران به تجربه بیشتر GTA Online پرداخته و راکستار مثل همیشه این بازی را سرزنده نگه می‌دارد.

بازی GTA V و GTA Online در حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس هستند. نظر شما درباره این شایعه منتشر شده چیست؟ به نظر شما افزودن شهر لیبرتی سیتی به بازی GTA Online می‌تواند کاربران بیشتری را جذب این بازی کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا