تماشا کنید: تقابل انتقامجویان و کالکتور در تریلر انیمیشن LEGO Marvel Avengers

این اثر همزمان با قسمت جدید لوکی از راه می‌رسد

مارول اینترتینمنت اخیراً به انتظارها پایان داده و تریلر انیمیشن LEGO Marvel Avengers را در فضای مجازی منتشر کرده است.

مارول اواسط سپتامبر سال جاری از جدیدترین همکاری خود با لگو (Lego Studios) پرده برداشت. این اثر یک انیمیشن بوده و با نام کامل Lego Marvel Avengers: Code Red شناخته می‌شود. استودیوی آمریکایی در بیانیه خود وارد جزئیات نشد و نه تنها لیست شخصیت‌ها را فاش نکرد، بلکه هیچ گونه اطلاعاتی را از خلاصه داستان در اختیار مخاطبان قرار نداد. تنها گفت این اثر ارتباطی با دیگر محصولات تولید شده بر اساس ابرقهرمانان محبوبش ندارد.

نخستین تریلر انیمیشن LEGO Marvel Avengers ساعاتی قبل در فضای مجازی قرار گرفت. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و اطلاعات مهمی را شامل می‌شود. سیاره زمین مورد حمله ربات‌هایی قرار گرفته و مطابق انتظار، انتقامجویان از راه رسیده و سعی می‌کنند دشمنان را شکست دهند. اعضای گروه در ادامه متوجه می‌شوند همه چیز زیر سر کالکتور (The Collector) است. او که علاقه زیادی به کلکسیون دارد، طی سال‌های گذشته مشغول جمع آوری موارد نادر بوده و حالا برای تکمیل مجموعه‌اش بدنبال انتقامجویان است.

طبق آنچه در تریلر انیمیشن LEGO Marvel Avengers می‌بینیم، مرد آهنی (Iron Man)، کاپیتان آمریکای استیو راجرز، کاپیتان آمریکا سم ویلسون، بلک ویدو (Black Widow)، ثور و هالک گروه انتقامجویان را تشکیل می‌دهند. به این موارد باید ولورین (Woverine) و رد گاردین را اضافه کرد. در ضمن، فضا و تُن این انیمیشن به آثار پیشین لگو شبیه بوده و می‌توان انتظار داشت شامل المان‌های طنز زیادی شود؛ برای مثال، در بخشی از اثر می‌بینیم دستگاه اسکن هالک و ولورین را حیوان تشخیص می‌دهد؛ موضوعی که باعث می‌شود به آن‌ها بر بخورد!

انیمیشن Lego Marvel Avengers: Code Red برای انتشار در تاریخ ۵ آبان (مصادف با ۲۷ اکتبر) برنامه ریزی شده است. همزمان با این اثر، قسمت چهارم فصل دوم لوکی (Loki) هم از راه می‌رسد.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا