تصاویر تازه‌ای از قسمت جدید سریال Legends of Tomorrow منتشر شد

به‌زودی از CW اپیزود جدید را ببینید

سریال Legends of Tomorrow

شبکه‌ی تلویزیونی CW عکس‌های تازه‌ای از قسمت جدید سریال Legends of Tomorrow را منتشر کرده است.

روز ۳۰ اردیبهشت (مصادف با ۱۹ مه) قسمت جدیدی از سریال Legends of Tomorrow از شبکه‌ی CW پخش شد. این مجموعه‌ی تلویزیونی از بهمن ۱۳۹۴ (ژانویه ۲۰۱۶) عرضه شده و دارای سبک ابرقهرمانی است. در بین بازیگران آن می‌توان از ویکتور گربر، برندون روث، آرتور درویل، کیتی لوتز، فرنز درامه، کیارا رِنه، ونتوارث میلر، امی پِمبرتون، دُمینیک پارسِل و کورتنی فورد نام برد. این مجموعه‌ی تلویزیونی محوریت ابرقهرمانانه دارد و برخی کاراکترهای آن براساس شخصیت‌های دی‌سی شکل گرفته‌اند.

زمانی که تنها قهرمانان برای نجات جهان کافی نیستند، دنیا به شخصیت‌های افسانه‌ای نیاز دارد؛ این جمله‌ای است که الیور کوئین برای جمع کردن قهرمانان دو سریال Arrow و Flash در کنار یکدیگر استفاده کرده و آن‌ها را برای مبارزه با دشمنان خطرناک فراخوانده است. این مجموعه، اسپین‌آف دو سریال Arrow و Flash شمرده می‌شود و شخصیت‌هایی مثل فایراِستورم، کاپیتان کُلد، وِیوهیتِر، اتم و قناری سیاه که به قناری سفید تغییر کرده، در آن حضور دارند.

به‌تازگی شبکه‌ی‌ CW تصاویری از قسمت جدید این مجموعه‌ی تلویزیونی منتشر کرده که در زیر می‌توانید تعدادی از آن‌ها را ببینید.

قسمت جدید سریال Legends of Tomorrow روز ۳۰ اردیبهشت (مصادف با ۱۹ مه) از شبکه‌ی CW پخش می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا