حضور هارلی کویین در فیلم Joker 2 با بازی لیدی گاگا

دلقک پوکر فیس و دلقک رقصان

در ویدیو جدیدی که از فیلم بعدی تاد فیلیپس (Todd Phillip) و قسمت دوم Joker با نام Joker: Folie à Deux منتشر شده، هارلی کویین با بازی لیدی گاگا (Lady Gaga) در حال ارتکاب جرم در خیابان‌های گاتهام دیده می‌شود. هارلی کویین در فیلم Joker 2 متفاوت‌تر از همیشه بازمی‌گردد.

وقتی اخبار مربوط به این شخصیت و بازی لیدی گاگا منتشر شد، کمی برای طرفداران شوکه کننده بود. این بازیگر و هنرمند شناخته شده برای بازی در نقشی از دنیای DC انتخاب شده که قبلا در دستان مارگو رابی (Margot Robbie) بوده است.
علاوه بر این، مشخص شد که این مشارکت هدفمند بوده زیرا این دنباله برای Joker قرار است دارای عناصر موزیکال باشد.
در حالی که این پروژه هنوز در حال تکمیل شدن است، طرفداران عکس‌هایی از لیدی گاگا را به لطف کارگردان دیده‎‌اند که شخصیت هارلی کویین را در خود حل کرده است.

هارلی کویین دردسرساز DC

در این نسخه از جوکر، فیلم تغییرات بسیار زیادی در شخصیت‌ها ایجاد کرده، برای مثال به جای اینکه جوکر بیمار هارلی کویین باشد، هارلی یکی از زندانیانی است که با آرتور فلک در بیمارستان روانی بستری شده است. شاید این نسخه از هارلی بعد از دیدن جوکر در برنامه‌ایی که باعث به قتل رسیدن موری فرانکلین شد درگیر جوکر شده و به خاطر رسیدن به این دلقک دردسر ساز خود را در آرکام انداخته است. در حالی که این تغییرات از بیخ باعث تغییر این شخصیت‌ها شده، بعید است باعث آزار کسی شود. قسمت اول جوکر هم با داستان اصلی فاصله خیلی زیادی داشت و فیلیپس برای کارگردانی دنباله فضای زیادی برای مانور دادن گذاشته است.

3.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا