1%
  • 0/10

تماشا کنید: خرابکاری پو در کلیپ جدید Kung Fu Panda 4

مدت زمان انیمیشن مشخص شد

تماشا کنید: خرابکاری پو در کلیپ جدید Kung Fu Panda 4 ۰ ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

کلیپ جدید Kung Fu Panda 4 که بتازگی به فضای مجازی آمده، پو و دوست جدیدش را حین ماموریتی مخفی نشان می‌دهد.

جک بلک (Jack Black) یک کمدین آمریکایی بوده و آثار شاخص متعددی از جمله Jumanji: The Next Level را در پرونده هنری خود دارد. ۲۰۲۳ میلادی سال بسیار خوبی برای او بود و بواسطه عملکردش در سریال The Mandalorian و انیمیشن The Super Mario Bros. Movie توانست توجه‌ها را به سمت خود جلب کند؛ اتفاقی که بنظر می‌رسد در سریال جاری میلادی هم رخ می‌دهد زیرا قرار است پس از ۸ سال نقشی محبوب را دوباره ایفا کند.

قسمت چهارم مجموعه پاندای کونگ فوکار در سال جاری میلادی اکران شده و جک بلک بار دیگر بعنوان پو صحبت می‌کند. تا به این لحظه یک تریلر کامل از انیمیشن Kung Fu Panda 4 منتشر شده و همین اتفاق کافی بوده تا محصول جدید دریم ورکس در لیست انتظار بسیاری از سینماروها قرار بگیرد. در ضمن، قسمت چهارم شامل تجدید دیدار با شخصیت‌های قدیمی و ملاقات با چهره‌های تازه می‌شود.

کلیپ جدید Kung Fu Panda 4 ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر شد. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و پو را به همراه ژِن حین نفوذ به مکانی نامشخص نشان می‌دهد؛ مکانی که توسط تعداد زیادی مارمولک محافظت می‌شود. پو و ژن با سختی زیاد از میان مارمولک‌ها عبور کرده و لحظه آخر، زمانی که گمان می‌شود همه چیز تمام شده، اشتباه پو باعث می‌شود مارمولک‌ها بیدار شوند.

با توجه به خلاصه داستان، پول باید دنبال فردی شایسته بگردد تا عنوان جنگجوی اژدها را به او بسپارد؛ زیرا بزودی به رهبر معنوی دره صلح تبدیل می‌شود. در همین حین، باید راهی برای مقابله با یک دشمن بسیار قدرتمند به نام آفتاب پرست بیابد. او قادر است قدرت‌های دیگران را به خود جذب کرده و مانند آن‌ها مبارزه کند.

انیمیشن پاندای کونگ فوکار 4 از تاریخ ۱۸ اسفند سال ۱۱۴۰۲ (مصادف با ۸ مارس ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد. در ضمن، مدت زمان این اثر ۱ ساعت و ۳۴ دقیقه است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments