برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تست کرونای کارمند Kojima Productions مثبت اعلام شد

سازندگان Death Stranding نهایت احتیاط را رعایت خواهند کرد

تست کرونای کارمند Kojima Productions مثبت اعلام شد ۰ ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ اخبار (گیم) کپی لینک
Kojima Productions

استودیوی سازنده‌ بازی Death Stranding، کوجیما پروداکشنز، پس از ابتلای یکی از کارمندانش به ویروس کرونا، به صورت موقت تعطیل شده است.

طبق گزارشاتی که کوجیما پروداکشنز آن‌ها را تایید کرده، یکی از کارمندان این شرکت پس از انجام آزمایش مخصوص تشخیص COVID-19، به ابتلای خود پی برده است. از آن‌جایی که کارکنان این شرکت از ۱ فروردین (۲۰ مارس) در دفاتر حضور نداشته‌اند، این شرکت مستقر در ژاپن تمام دفاتر خود را تعطیل کرده و تمامی کارمندان به کار خود از خانه ادامه خواهند داد. استودیو کوجیما اعلام کرده:

ما با مقامات بهداشت عمومی همکاری نزدیکی داریم و آن‌ها به ما اطلاع داده‌اند که چون این کارمند در زمان بروز عوارض بیماری در دفتر حضور نداشته است، کارکنان دیگر Kojima Productions با او در تماس نزدیک نبوده و مشکوک به بیماری نیستند و از این جهت تعطیل کردن شرکت ضروری نخواهد بود. با این‌حال، ما مستقل تصمیم گرفته‌ایم تا با اجرای اقدامات محتاطانه‌ی لازم، از سلامتی تمام کارمندان این شرکت و همچنین جوامع گسترده‌تر محافظت کنیم.

این موارد احتیاطی شامل بستن موقت دفترها، ضدعفونی کردن کلیه‌ی امکانات اداری، اطمینان از دورکار شدن و نظارت بر شرایط سلامتی کلیه‌ی کارمندان این شرکت می‌شود. در ادامه‌ی گزارش منتشر شده از استودیوی Kojima Productions، گفته شده که این شرکت قصد ادامه‌ی همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی را دارد و در صورت لزوم، اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش هرچه بیشتر این ویروس به کار خواهد برد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments