#مهسا_امینی

مواجهه کیت هرینگتون و یک دیوینت در تیزر جدید فیلم Eternals

هرینگتون نقش یک ابرقهرمان را بر عهده دارد

در شرایطی که حدودا دو هفته تا آغاز اکران داخلی فاصله داریم، تیزر جدید فیلم Eternals در وب سایت یوتیوب قرار گرفته است.

علاقه‌مندان به Marvel Cinematic Universe در حال حاضر خود را برای تماشای بیست و ششمین فیلم سینمایی فرنچایز آماده می‌کنند که Eternals نام داشته و بر اساس کمیک‌ها ساخته شده است. والت دیزنی قصد داشت این اثر را در سال ۲۰۲۰ میلادی روی پرده نقره‌ای ببرد اما مانند بسیاری از آثار سینمایی، اکرانش به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا و تعطیلی سالن‌های نمایش با تاخیری بلند مدت مواجه شد. به هر حال، یک پروژه ۲۰۰ میلیون دلاری بوده و استودیو ترجیح می‌دهد آن را در شرایطی اکران کند که نسبت به ثبت رقمی بالا در باکس آفیس جهانی اطمینان دارد.

داستان Eternals درباره گروهی از انسان‌نماهای بسیار قدرتمند است که اترنال نام دارند. آن‌ها مخلوق موجوداتی به نام سلستیال بوده و قرن‌ها پیش به منظور محافظت از بشر و کمک به آن‌ها برای پیشرفت در جنبه‌های مختلف به زمین فرستاده شدند. آن‌ها اجازه دخالت مستقیم در سرنوشت انسان‌ها ندارند، مگر اینکه پای دیوینت‌ها در میان باشد. دیوینت‌ها هم انسان‌نما بوده اما ظاهر چندان خوشایندی نداشته و بنا به دلایلی به دنبال نابودی نسل بشر هستند. طبق اطلاعات موجود، برگرداندن موجودات جهان هستی به حیات توسط انتقامجویان شرایطی را برای دیوینت‌ها مهیا کرده تا بار دیگر به تهدیدی بالقوه تبدیل شوند.

مارول اینترتینمنت ساعاتی قبل تیزر جدید فیلم Eternals را در کانال یوتیوب خود قرار داد که ۳۰ ثانیه زمان داشته و صحنه‌های مختلفی را به تصویر می‌کشد. یکی از صحنه‌ها دین ویتمن با نقش‌آفرینی کیت هرینگتون (Kit Harington) را نشان می‌دهد که برای اولین بار با یک دیوینت مواجه شده است. او در پلان بعدی از سرسی با نقش‌آفرینی جما چان (Gemma Chan) می‌پرسد آن موجود چیست؟ ویدیو در ادامه صحنه‌های مبارزه اترنال‌ها با دیوینت‌ها را به تصویر می‌کشد که تعدادی از آن‌ها را قبلا دیده بودیم.

تیزر جدید فیلم Eternals
آرتورکی از شوالیه سیاه

دین ویتمن یک انسان عادی بوده و در موزه تاریخ طبیعی لندن کار می‌کند. او طی اتفاقاتی با سرسی مواجه شده و یک رابطه عاشقانه را با او آغاز می‌کند. سرسی یک اترنال بوده و مانند دیگر اعضای گروهش سعی دارد یک زندگی عادی برای خود بسازد. طبق آنچه در کمیک بوک‌ها رخ داده، دین طی اتفاقاتی یک شمشیر جادویی پیدا کرده و به ابرقهرمانی به نام شوالیه سیاه تبدیل می‌شود. دست‌اندرکاران تاکید کرده‌اند تبدیل شدن به شوالیه سیاه در فیلم Eternals رخ نمی‌دهد. در نتیجه، طرفداران باید برای تماشای کیت هرینگتون در قامت یک ابرقهرمان مدت زمان بیشتری منتظر بمانند.

سمی شلدون دیفر (Sammy Sheldon Differ) و ایو کوونی (Ivo Coveney) به عنوان طراح لباس و یکی از اعضای تیم جلوه‌های ویژه روی Eternals کار کردند. آن دو در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Screen Rant فاش ساخته‌اند اعضای گروه بر اساس ویژگی‌های رفتاری‌شان به دوسته «مبارز» و «متفکر» تقسیم شده و این موضوع به واسطه لباسشان واضح است. طبق گفته آن‌ها، لباسی که مبارزان به تن دارند، به یک زره جنگی شبیه است.

Eternals چندی پیش برای گروهی از منتقدان به صورت محدود به نمایش درآمد. یکی از آن‌ها فاش کرد هری استایلز (Harry Styles) در فیلم حضور دارد. از آنجایی که بیان نقش او یک اسپویل بزرگ محسوب می‌شود، تنها تاکید می‌کنیم استایلز در فیلم‌ها و سریال‌های آینده MCU حاضر خواهد بود.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم Eternals در تاریخ ۱۴ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ نوامبر) به سینماها خواهد آمد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا