عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits با چند ماه تاخیر مواجه شد

تیم توسعه از زمان اضافی برای بهینه‌سازی بیشتر استفاده خواهد کرد

عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits با چند ماه تاخیر مواجه شد سورنا رضایی ۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits

استودیوی امبر لب با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از طریق حساب کاربری خود در توییتر، از تاخیر چند ماهه در عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits خبر داده است.

استودیوی امبر لب (Ember Lab) که در سال ۲۰۰۹ میلادی تاسیس شد و طی سال‌های گذشته‌ی روی پروژه‌های نه چندان بزرگ کار کرده، در جریان رویداد Future of Gaming از جدیدترین محصول خود تحت عنوان Kena: Bridge of Spirits رونمایی کرد. این بازی در سبک اکشن و ماجراجویی ساخته شده و روی دختر بچه‌ای به نام کنا تمرکز دارد که می‌خواهد رازهای یک روستای متروکه را کشف کند. Kena قرار بود اواخر سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شود اما برنامه‌ریزی‌های سازندگان تغییر کرده است.

استودیوی امبر لب با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits به سه ماهه‌ی آغازین سال آینده‌ی میلادی موکول شده است. با توجه به آنچه در متن آمده، همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی باعث شد تا سرعت پیشرفت پروژه کاهش یافته و کارمندان از برنامه‌ریزی‌های خود عقب بیافتند. نهایتا، تصمیم گرفته شد انتشار این بازی اکشن و ماجراجویی برای چند ماه عقب بیافتد تا تیم وقت کافی برای بهینه‌سازی داشته باشد. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه را مطالعه کنید:

در جریان امسال چالش‌های بسیاری بر سر راه ما قرار گرفت و توسعه‌ی بازی از خانه باعث شد سرعت پیشرفت پروژه کمتر از مقداری شود که امیدوار بودیم. به همین دلیل، تصمیمی سخت اتخاذ کرده و عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits را به سه ماهه‌ی آغازین سال ۲۰۲۱ میلادی موکول کرده‌ایم.

اتخاذ چنین تصمیمی به هیچ وجه برای ما آسان نبوده اما احساس می‌کنیم بهترین اقدام برای بازی و همچنین سلامت تیم توسعه بوده است. از زمان اضافی برای بهینه‌سازی و نهایتا ارائه‌ی محصولی که مطابق چشم‌انداز ما و همچنین انتظارات شما باشد استفاده خواهیم کرد.

بی‌صبرانه منتظر زمانی مناسب برای انتشار اطلاعات بیشتر از Kena طی ماه‌های آینده و همچنین رقم زدن تجربه‌ای شگفت‌انگیز در اوایل سال آینده‌ی میلادی هستیم.

تاخیر در عرضه‌ی Kena: Bridge of Spirits خبر کاملا غافل‌گیرکننده‌ای بود؛ زیرا وب سایت GameInformer چندی پیش مطلبی را با محوریت این بازی منتشر کرده و جزئیات بسیاری را از آن به اشتراک گذاشته بود. در ضمن، جدیدترین محصول استودیوی امبر لب تنها عنوانی نیست که طی چند وقت گذشته تاخیر خورده است. سه روز پیش بود که استودیوی گرس‌هوپر منیوفکچر (Grasshopper Manufacture) رسما اعلام کرد انتشار No More Heroes 3 عقب افتاده است. این بازی قرار بود در سال جاری میلادی به بازار بیاید اما علاقه‌مندان اکنون باید تا سال ۲۰۲۱ صبر کنند. نکته‌ی جالب اینجا است که گرس‌هوپر منیوفکچر هم شیوع ویروس کرونا را عامل عقب افتادن تیم توسعه از برنامه‌ها معرفی کرده بود.

لازم به ذکر است که Kena: Bridge of Spirits برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. در ضمن، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا