#مهسا_امینی

رونمایی از ظاهر کانگ در تصویر جدید Ant-Man 3

واریانت جدید کانچ به نسخه کمیک بوکی‌اش شباهت دارد

تصویر جدید Ant-Man 3

تصویر جدید Ant-Man 3 که ساعاتی قبل توسط یکی از دست‌اندرکاران در فضای مجازی منتشر شد، ظاهر کانگ را نشان می‌دهد.

دومین اقتباس سینمایی انت من تحت عنوان Ant-Man and the Wasp در سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد و عملکرد خوبی را از خود بر جای گذاشت. پیش از اینکه به سالن‌های نمایش بیاید، پیتون رید (Peyton Reed) کارگردان پروژه در یکی از مصاحبه‌های خود گفت المان‌هایی در داستان وجود دارند که از پتانسیل بالایی برای پرداخته شدن برخوردار هستند. او در ادامه به قلمرو کوانتومی اشاره و تاکید کرد اطلاعاتی که در قسمت‌های پیشین ارائه شدند، تنها موارد اولیه بوده و هنوز چیزهای بسیار زیادی هستند که درباره این جهان نمی‌دانیم. کارگردان آمریکایی همچنین در همین مصاحبه ابراز امیدواری کرد اقتباس سوم ساخته شود.

دنباله Ant-Man and the Wasp تحت عنوان Ant-Man and the Wasp: Quantumania شناخته شده و فیلمبرداری آن اخیرا به پایان رسیده است. پل راد (Paul Rudd) و اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) که نقش‌های اسکات لنگ و هوپ ون دایت را بر عهده دارند، بازگشته‌اند. از دیگر بازیگران قدیمی می‌توان مایکل داگلاس (Michael Douglas) و میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) را نام برد. محصول جدید مارول چهره‌های جدیدی را هم در تیم بازیگری خود جای داده که شامل جاناتان میجرز (Jonathan Majors) و کاترین نیوتون (Kathryn Newton) می‌شود. میجرز قرار است بار دیگر کانگ فاتح را به تصویر بکشد. او قبلا این کار را در سریال لوکی انجام داده بود. نیوتون هم جایگزین یک بازیگر قدیمی شده تا نقش دختر لنگ را ایفا کند.

تصویر جدید Ant-Man 3 که ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر شد، شدیدا مورد توجه قرار گرفته است. منبع تصویر، ایس رول (Ace Ruele) بوده که یکی از دست‌اندرکاران پروژه به شمار می‌رود. در پی اتمام فیلمبرداری، او مانند دیگر اعضای تیم تولید یک تیشرت به عنوان هدیه دریافت کرد. رول عکس تیشرت را در حساب توییتری خود به اشتراک گذاشت اما مدت کوتاهی بعد آن را حذف کرد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

با خواندن پاراگراف پیشین احتمالا بریتان سوال شده چرا ایس رول تصویر جدید Ant-Man 3 را از حساب کاربری خود حذف کرد؟ در پاسخ باید گفت بازتابی از چهره کانگ فاتح روی کلاهخود شکسته مرد مورچه‌ای دیده می‌شود. اگرچه تصویر مورد نظر واضح نیست، با اطمینان می‌توان گفت طراحان استودیو مارول ترجیح داده‌اند از ریشه‌های کمیک بوکی این ابرشرور فصله نگرفته و لباس مشابهی را برایش آماده کنند. در ضمن، کانگ در انتهای سریال Loki کشته شد. در نتیجه، در جریان سومین اقتباس سینمایی انت من با واریانت متفاوتی از او ملاقات می‌کنیم. با در نظر گرفتن این نکته، طبیعی است که ظاهر جدیدی نسبت به واریانت قبلی داشته باشد.

با در نظر گرفتن نکته مهم روی کلاهخود، اقدام ایس رول برای حذف تصویر کاملا قابل‌پیش‌بینی بود. مارول و والت دیزنی طی یک دهه گذشته نشان داده‌اند برای جلوگیری از لو نرفتن اطلاعات پروژه‌های سینمایی و سریالی پروتکل‌های سختگیرانه‌ای را تنظیم کرده‌اند؛ پروتکل‌هایی که نباید توسط هیچ کدام از دست‌اندرکاران و بازیگران زیر پا گذاشته شود. رعایت پروتکل‌ها به قدری مهم است که جاناتان میجرز در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود گفت به منظور عدم افشای اطلاعات مهم تا جای ممکن از گفتگو با دیگران اجتناب می‌کند.

مارول و والت دیزنی می‌خواستند Ant-Man and the Wasp: Quantumania را در سریال ۲۰۲۲ میلادی به سینماها بفرستند اما حالا برای اکران در تاریخ ۶ مرداد سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۲۸ جولای سال 2023) برنامه‌ریزی شده است.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا