#مهسا_امینی

لوگو Ant Man 3 به لطف یک تصویر از پشت صحنه رونمایی شد

آیا معنای خاصی را در خودد پنهان کرده است؟

لوگو Ant Man 3

اکانت توییتری Ant-Man News ساعاتی قبل تصویری را در پشت صحنه به اشتراک گذاشته که از لوگو Ant Man 3 رونمایی می‌کند.

مرد مورچه‌ای نام مشهوری در میان علاقه‌مندان به سینما به شمار نمی‌رفت اما مارول تصمیم گرفت اقتباس سینمایی او را ساخته و روی پرده نقره‌ای ببرد. این اثر تحت عنوان Ant-Man شناخته شده و علی‌رغم دریافت بازخوردهای مثبت، فروش چندان بالایی را در مقایسه با برادران بزرگتر خود ثبت نکرد. با این حال، فروشش به قدری بود که سرمایه‌گذاران به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان دهند. Ant-Man and the Wasp سه سال بعد به سالن‌های نمایش آمد و توانست حدودا ۱۰۰ میلیون دلار بیشتر از قسمت اول بفروشد. حالا هم قسمت سوم در دست ساخت قرار دارد. این اثر Ant-Man and the Wasp: Quantumania نامگذاری شده است.

پیتون رید (Peyton Reed) که کارگردانی Ant-Man و Ant-Man and the Wasp را در پرونده هنری خود دارد، برای ساخت Ant-Man and the Wasp: Quantumania بازگشته است. پال راد (Paul Rudd)، اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly)، مایکل داگلاس (Michael Douglas) و میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) بار دیگر نقش‌های اصلی را بر عهده دارند. در این بین، تنها بازیگر نقش کیسی لنگ دچار تغییر شده است. اما فورمن (Emma Fuhrmann) کیسی را در Avengers: Endgame به تصویر کشیده بود اما این وظیفه حالا روی دوش‌های کترین نیوتون (Kathryn Newton) قرار گرفته است. در صورتی که نیوتون را نمی‌شناسید، باید بگوییم نقش اصلی زن Pokémon Detective Pikachu را ایفا کرد.

اکانت توییتری Ant-Man News به تازگی تصویری از پشت صحنه را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت که لوگو Ant Man 3 را نشان می‌دهد. لوگو دو نکته را شامل می‌شود: نکته اول اینکه کلمه Quantumania به گونه‌ای نوشته شده اگر فردی عنوان فیلم را نداند و آن را ببیند، احتمال زیاد متوجه نخواهد شد چه چیزی نوشته شده است؛ نکته دوم شکل دایره‌ای و متصل بهم حروف‌ها است که احتمالا باید به پای حلقه‌های زمانی نوشت. به خصوص اینکه کانگ فاتح به عنوان یک شخصیت منفی در داستان حضور دارد. در ادامه می‌توانید تصویر لوگو را مشاهده کنید:

کانگ فاتح با نقش‌آفرینی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) نخستین بار در سریال Loki معرفی شد. او سازمان مغایرت‌های زمانی (Time Variance Authority) را ایجاد کرد تا روی خط‌های زمانی نظارت کرده و هر گونه اتفاق خارج را از برنامه‌ای را سریعا حذف کند. هدف از انجام چنین کاری، حفظ نظم جهان هستی و جلوگیری از ایجاد جنگ بین جهان‌های موازی بود. اگرچه هدفش برقراری صلح بود، برای رسیدن به آن دست به اقداماتی بود که یکی از آن‌ها به نابودی زندگی سیلوی منجر شد. سیلوی هم که نمی‌توانست با این موضوع کنار بیاید، کانگ را کشت و باعث شد جهان تغییر کند. در حال حاضر نمی‌دانیم کدام نسخه از کانگ در Ant-Man and the Wasp: Quantumania حضور یافته و چه اهدافی را دنبال می‌کند.

والت دیزنی برای ساخت The Mandalorian از یک تکنولوژی جدید به نام استیج کرافت استفاده کرد. این تکنولوژی نیازی به پرده سبز نداشته و به دست‌اندرکاران اجازه می‌دهند در لحظه پس زمینه محل فیلمبرداری را تغییر دهند. پیتون رید که یکی از کارگردانان سریال مندلورین بوده و با استیج کرافت آشنایی داشت، تصمیم گرفت برای قسمت سوم مرد مورچه‌ای از آن بهره ببرد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم 3 Ant Man در تاریخ یک مرداد سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۲۸ جولای سال۲۰۲۳ میلادی) به سینماها خواهد آمد.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا